Üniversitede katledilen Ceren Damar Şenel için pankart açtı

Üniversitede katledilen Ceren Damar Şenel için pankart açtı

Fenerbahçe Spor Kulübü geçtiğimiz hafta kopya çekerken yakaladığı öğrencisinin planlı ve vahşi saldırısı sonucu hayatını kaybedeb Çankaya Üniversitesi öğretim görevlisi Ceren Damar Şenel için pankartlı tepki gösterdi.

A+A-

ÖĞRETMENİM CANIM BENİM

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 8. haftasında Fenerbahçe Olympiakos'u evinde ağırladı. Müsabakada önemli bir detay gözden kaçmadı. Tribünlerde "Öğretmenim Canım Benim!" pankartı yer aldı. Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı oyuncuları bu pankartın yanına gelip fotoğraf vererek duyarlılıklarını gösterdiler.

BİRLİKTE EŞİTİZ

Daha iyi bir toplum, daha iyi bir gelecek ve aydınlık yarınlar için toplumsal cinsiyet eşitliği adına "Birlikte Eşitiz!" diyerek HeForShe sosyal sorumluluk projesine destek veren Fenerbahçe Spor Kulübü, kadınlara ve kız çocuklarına yönelik her türlü ayrımcılığa son vermek için harekete geçmişti. Fenerbahçe Spor Kulübü bu anlayışı her alanda devam ettirme noktasında kararlı adımlar atmaya devam ediyor.

ERKEK TAKIMDA AYNI PANKARTLA ÇIKACAK

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Araştırma Görevlisi Ceren Damar Şenel için Kadın Basketbol Takımı maçında tribünlerde yer alan "Öğretmenim Canım Benim" yazılı pankart Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımının Euroleague'de Zalgiris Kaunas takımı ile oynayacağı maçta da yer alacak.

DEV ANKET İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRE HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

Anket

DEV ANKET İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRE HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

DEV ANKET: ANKARA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

Anket

DEV ANKET: ANKARA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

İlgili Haberler