SEKS YAPMIYOR DİYE KOCASININ CİNSEL ORGANINI KESTİ

SEKS YAPMIYOR DİYE KOCASININ CİNSEL ORGANINI KESTİ

Hindistan'da bir kadın kendisiyle seks yapmadığını iddia ettiği kocasının cinsel organını mutfak bıçağıyla kesti.

A+A-

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; olay Uttar Pradesh eyaletine bağlı Gaziabad şehrinde yaşandı. 28 yaşındaki Rita Yadav, taksi şoförü olarak çalışan eşi 31 yaşındaki Ved Prakash’ın penisini kesti.


Yadav, 11 yıllık evli olduklarını ve son 10 yıldır eşinin kendisiyle beraber olmayı reddettiğini söyledi. Eşinin sürekli kendisinden nefret ettiğini söylediğini öne süren Yadav, “Yüzüme bile bakmaktan nefret ettiğini söylüyordu. Çocuğum olmasını çok istiyordum. Ona yalvardım ama başka biriyle ilişkiye gireceğini söyledi” dedi.

Medyaya yansıyan haberlere göre; Ved gece mesaisinden döndükten sonra doğrudan duşa girdi. Yadav da tam eşi kabinden çıktığı sırada kafasına taşla vurdu. Akabinde bilincini kaybederek yere yığılan talihsiz adamın cinsel organını mutfak bıçağıyla kesti.

Yadav eşini banyoya kilitledikten sonra polise teslim olurken, yaklaşık 30 dakika sonra uyanan Ved acı içinde arkadaşlarını aradı. Hemen hastaneye kaldırılan Ved’in tedavisi sürüyor.

EŞOFMANLI ŞEVKET HOCADAN REFERANDUM YANITI

EŞOFMANLI ŞEVKET HOCADAN REFERANDUM YANITI

Güldür Güldür adlı komedi skeç programının sevilen oyuncularından Eşofmanlı Şevket Hoca karakteri Çağlar Çorumlu referandum sorusuna bu yanıtı verdi

İlgili Haberler