Samsun valisinden tavuklarını okuluna taşıyan ögrenciye ziyaret

Samsun valisinden tavuklarını okuluna taşıyan ögrenciye ziyaret

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da bir liseyi kazandıktan sonra tavuklarından ayrılamayacağını belirterek okul idaresine okul bahçesine tavuk kümesi yaptırtan öğrenci Hüseyin Berkant Tatlı'ya ziyaret

A+A-

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da bir liseyi kazandıktan sonra tavuklarından ayrılamayacağını belirterek okul idaresine okul bahçesine tavuk kümesi yaptırtan öğrenci ile bir araya geldi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, bir dizi programlar için gittiği Kavak ilçesinde, Kocaeli'de yaşayan ve ortaokuldan sonra girdiği sınavda Samsun'un Kavak ilçesindeki Rıdvan Çelikel Fen Lisesini kazanan ve çok sevdiği tavuklarından ayrı kalamayacağını belirterek okulun bahçesine okul idaresine kümes yaptırtan Hüseyin Berkant Tatlı ile okul bahçesinde bir araya geldi.

Öğrenci ile tavukların olduğu kümesin yanına giden Vali Kaymak tavuklara yem verdi. Tatlı'ya derslerinin nasıl olduğunu soran Vali Kaymak, ilgisinden dolayı okul idaresine de teşekkür etti.

Samsunlular Mustafa Demir'in adaylığına sevinemediler

Samsunlular Mustafa Demir'in adaylığına sevinemediler

Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir belediyesi adayı olarak açıkladığı eski bakanlardan Mustafa Demir yerel bir Tv kanalının sokaktaki vatandaştan tam not alamadı.

Samsun'da  İnternet üzerinden çocuk istismarı şüphesi

Samsun'da İnternet üzerinden çocuk istismarı şüphesi

Samsun'un Canik ilçesinde FBI tarafından Türk Polisine yapılan bir ihbar sonucu sanar ortamda İnternet yolu ile çocuk istismarı şüphelisi üniversite öğrencisi N.E.D Canik ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı.

İlgili Haberler