METRO TURİZM'DE HAMİLE KADINA MUAVİN DAYAĞI

METRO TURİZM'DE HAMİLE KADINA MUAVİN DAYAĞI

Daha önce muavininin kadın yolcuya otobüs içerisinde taciz yaptığı ortaya çıkan Metro turizm şirketinde bir muavin skandalı daha ortaya çıktı.

A+A-

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde oturan ve 2 aylık hamile olan 26 yaşındaki Özbekistan uyruklu Olesya Kalyujina, otobüste koltuktaki televizyonda sinyal olmadığını söylediği muavinin küfür edip kendisine vurduğunu, hamile olduğunu belirtmesine rağmen tekme tokat saldırdığını söyledi.

EŞİ TÜRK

İki yıl önce tanıştığı 24 yaşındaki Vahit Duran ile Rusya'da evlenerek Gölcük'e yerleşen Olesya Kalyujina, ilk evliliğinden olan 7 yaşındaki Yaroslav Kalyujina'nın geçici ikamet belgesinin bulunması nedeniyle giriş-çıkış yapmak amacıyla 6 Ocak'ta Gürcistan'a gitti.

GÜRCİSTANDA 2 SAAT KALIP GERİ DÖNDÜ

Çocuğuyla birlikte gittiği Gürcistan'da yaklaşık 2 saat kaldıktan sonra tekrar Türkiye'ye giriş yapan Kalyujina, Sarp sınır kapısından servis aracıyla Hopa otogarına gitti. Buradan Metro Turizm'e ait otobüse binen Kalyujina, koltuğundaki televizyonda sinyal olmadığını görünce muavini çağırıp durumun düzeltilmesini istedi. İddiaya göre çıkan tartışmada E.Y. adlı muavin, Kalyujina'yı tekme, tokat dövdü. Kalyujina'nın şikayeti üzerine muavin hakkında soruşturma başlatıldı.

AĞIR HAKARETLER ETTİmetro.jpg

Muavinin kendisine ağır hakaretler ve küfürler ederek tekme tokat vurduğunu iddia eden Kalyujina, şöyle konuştu: "Otobüs koltuğundaki televizyonda sinyal olmadığını görünce muavine durumu söyledim. O da bana 'Zaten üç kuruş para alıyorum. Bir de seninle uğraşamam' diyerek tepki gösterdi.

Ben de muavinin ismini ve soyadını söylemesini istedim. Daha sonra bağırarak ismini ve soyadını söyledi ve şoför tarafına gittikten bir süre sonra yeniden yanıma gelerek bağırmaya ve vurmaya başladı.

Ağlayarak hamile olduğumu, vurmamasını söyledim. Tokat atıp yere düştükten sonra da karnıma tekmeler attı. Otobüsteki diğer yolcular araya girdi.

rap.jpg

AMBULANSLA HASTANE GÖTÜRDÜLER

Polisi arayarak yardım istedim. Fındıklı mevkiinde otobüs durduruldu. Hemen hastaneye gitmem gerektiğini, düşük olabileceğini söyledim. Ambulansla hastaneye götürüldüm ve düşük olmadığını öğrendim. Muavinden şikayetçi olduk." Bir fabrikada işçi olarak çalışan Kalyujina'nın eşi Vahit Duran, hakkında şikayetçi oldukları muavinin cezalandırılmasını istediklerini söyleyerek, "Eşim 'hamileyim vurma' demesine rağmen defalarca yüzüne tokatlar, karnına tekmeler atılmış. Bir kadını dövmeyi geçiyorum, bir hamileyi tekmeliyor. Bu insanın en büyük cezayı almasını istiyoruz" diye konuştu.

kaynak sputnik

O ŞİRKETİN OTOBÜSLERİNİN SKANDAL GÖRÜNTÜLERİ

O ŞİRKETİN OTOBÜSLERİNİN SKANDAL GÖRÜNTÜLERİ

Bu ülkede canımız işte böyle şirketlerin keyfine emanet

KADINLARDAN TECAVÜZCÜLERE MEYDAN DAYAĞI

KADINLARDAN TECAVÜZCÜLERE MEYDAN DAYAĞI

Hindistan’da iki kadına tecavüz girişiminde bulunan iki şahıs yakayı ele verince sonları böyle oldu.Suçu işlemeden yakalanan şahıslar köy meydanına bağlandı. Etrafında toplanan kadınlar ise tecavüzcüleri adeta linç etti.

İlgili Haberler