MERKEL SARAYDA: ERDOĞAN'IN İSTEDİĞİNİ VERECEK Mİ?

MERKEL SARAYDA: ERDOĞAN'IN İSTEDİĞİNİ VERECEK Mİ?

Almanya ile giderek kötüleşen ikili ilişkilerin tamiri için Türkiye'ye gelen Angela Merkel soluğu sarayda aldı. Merkel'in çantasında ki en kalın dosya mülteci anlaşması.

A+A-

Bir gün için Türkiye'ye gelen Almanya başbakanı Angela Merkel Türkiye ile yaşanan gerginliği görüşmek üzere soluğu sarayda aldı.

MERKEL TAVİZ VERECEK

Gerginliklerin halli konusunda Erdoğan Mülteci anlaşmasının iptal edebileceğini açıklaması, Merkel'in en büyük sorunu halinde. Merkel'in Başta AB krizi olmak üzere, Suriyeli Mülteciler için AB'nin vaad ettiği yaklaşık 4 Milyar Euro konusunda bazı tavizler vermesi bekleniyor. 

İŞTE PROGRAMI

Almanya Başbakanı Merkel'in uçağının, bugün saat 12.57'de Ankara Esenboğa Havalimanı'na indiği öğrenildi. Merkel, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ile görüşecek ve 15 Temmuz darbe girişimi sırasında hasar gören Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) ziyaret edecek. Almanya Başbakanı Merkel, ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Almanya Büyükelçilik Rezidansı'nda bir araya gelecek.

ERDOĞAN KABUL ETTİ

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti

AVRUPA'DA ERDOĞAN'IN IŞİD SAVAŞINI BÖYLE ÇİZDİLER

AVRUPA'DA ERDOĞAN'IN IŞİD SAVAŞINI BÖYLE ÇİZDİLER

IŞİD'le mücadele adı altında başlattığı savaşa inanmayan Avrupalı karikatüristlerden Erdoğan'a şok çizimler. Kaynak Diken; Elmas Topçu teşekkür ederiz

BU TÜRK DÜĞÜNÜ GÖRÜNTÜLERİ ALMANYA'YI AYAĞA KALDIRDI

BU TÜRK DÜĞÜNÜ GÖRÜNTÜLERİ ALMANYA'YI AYAĞA KALDIRDI

Görüntüler sosyal medyada sık bir biçimde paylaşıldı. Gündeme oturan görüntüleri Alman medyası daha da abartınca görüntüler Akşam Tv kanallarına taşındı.

İlgili Haberler