HÜRRİYET'TE "KARARGAH " DEPREMİ

HÜRRİYET'TE "KARARGAH " DEPREMİ

Hürriyet gazetesinde " Karargah " yazısı Genel yayın Yönetmeni Sedat Ergin'i koltuğundan etti.

A+A-

Önceki gün Erdoğan'ı darbe gecesi telefonundan canlı yayına bağlayarak "Vatandaşları sokağa" davetini izlettiren Hande Fırat'ın " Karargah Rahatsız" başlıklı yazısı gündeme bomba gibi düşmüştü. Ardından Erdoğan'a yakın medyada başlayan hedef göstermeler sonuç vermeye başladı. Oda TV'nin haberine göre, Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni koltuğunda oturan Sedat Ergin görevden alındı.

KİM GELECEK ?

Yerine gelecek isim ise sır gibi saklanıyor. Hürriyet patronlar katından sızan haberlere göre adaylar içerisinde Erdoğan'ın ismi üzerine ısarar ettiği söylenen ve köşesinden "Evet" oyu vereceğini açıkladığı halde yönetimden tek bir tepki bile görmeyen Fatih Çekirge'nin atanabileceği ihtimalinin kuvvetli olduğu konuşuluyor.

FİKRET BİLA'YA GÖREV VERİLMEDİ

T24'te yer alan habere göre ise kulislerde Sedat Ergin'in yerine getirileceği iddia edilen Hürriyet yazarlarından eski Milliyet Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila'ya herhangi bir görev teklifi yapılmadığı dile getiriliyor..

Hürriyet, "Karargah Rahatsız" başlıklı haberiyle büyük tartışma yaratmış, hükümetin de tepkisini çekmişti.

Ayrıca hükümete yakın gazetecilerden Cem Küçük Twitter hesabından Hürriyet gazetesinin attığı manşetin "suç" olduğunu savunarak, Sedat Ergin'in Perşembe günü koltuğundan ayrılacağını iddia etti.

YANDAŞ YAZAR BÖYLE HEDEF GÖSTERMİŞTİ

1-253.jpg

ERDOĞAN'IN BAŞKANLIK ANKETİNDE SÜRPRİZ SONUÇLAR

ERDOĞAN'IN BAŞKANLIK ANKETİNDE SÜRPRİZ SONUÇLAR

Kadir has Üniversitesinin her yıl gerçekleştirdiği bir araştırmadan çok ilginç sonuçlar çıktı. Önceki anketler gibi Erdoğan'a başkanlık konusunda yine kötü haber var.

Dünyaca ünlü falcı Erdoğan için ne dedi

Dünyaca ünlü falcı Erdoğan için ne dedi

Donald Trump’ın ABD Başkanı olacağını tahmin eden birkaç isimden biri olan Hong Kong’lu falcı yeni kehanetlerde bulundu

İlgili Haberler