HALUK LEVENT YGS'Yİ KAÇIRAN GENCE YARDIM ETTİ

HALUK LEVENT YGS'Yİ KAÇIRAN GENCE YARDIM ETTİ

Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı'nı 1 dakika farkla kaçırdığı için hüngür hüngür ağlayan ve Türkiye gündemine oturan gence ünlü sanatçı Haluk Levent yardım elini uzattı.

A+A-

Ünlü şarkıcı  Haluk Levent, dün gerçekleştirilen Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı'nı (YGS) bir dakika ile kaçıran  Mehmet Kara ile görüştü. Levent, sınavı kaçırdıktan sonra ağlama görüntüsüyle herkesi üzen  Mehmet Kara'ya bir işadamı arkadaşının yardım edeceğini söyleyerek yüzünü güldürdü.

SINAVA GİREMEDİ, HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Adana'da da üniversitelere öğrenci yerleştirmek amacıyla düzenlenen sınavın birinci aşaması olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) geç kalınca binaya alınmayan bir öğrenci gözyaşlarını tutamadı.

Kentte YGS saat 10.00'da başlarken, sınav binalarının kapıları saat 09.45'te kapatılarak, bu saatten sonra gelenler içeri alınmadı.  Adana'da Cebesoy Ortaoklu'unda sınava girmek için gelen  Mehmet Kara, kapı kapatıldıktan çok kısa bir süre sonra gelince sınava giremedi. Kaya, görüştüğü görevlilerin sınava alınmayacağını belirtmesi üzerine uzun süre gözyaşı döktü.

HALUK LEVENT YARDIM ETTİ

Yakarışları ve ardından hüngür hüngür ağlaması ile  Türkiye gündemine oturan gence ünlü şarkıcı  Haluk Levent yardım elini uzattı. Mağdur gencin 1 yıllık eğitim masrafının tanıdığı bir iş adamı tarafından karşılanacağını belirten Levent,  Mehmet Kara'dan gülümsemesini istedi.

Ünlü şarkıcı bu görüşmenin videosunu Twitter adresinden yayınladı.

milliyet

 

Kadınların erkeklere en çok söylediği yalanlar

Kadınların erkeklere en çok söylediği yalanlar

Kadınların artık erkeklerin yemediğini anlamaları gereken yalanlar bunlar. Erkekler bu yalanları duyduklarında pek tepki vermediklerinden inandıkları sanılıyor. Ancak, erkeklerin işine gelen inanmış gibi yapmak.

SOĞUK SUYLA DUŞ ALMANIN FAYDALARI

SOĞUK SUYLA DUŞ ALMANIN FAYDALARI

.

İlgili Haberler