GAMZE ÖZÇELİK'İ YIKAN ACI HABER

GAMZE ÖZÇELİK'İ YIKAN ACI HABER

"Lütfen gerçek olmasın.. Daha geçen gün konuştuk seninle... Şehit olan, gazi olan arkadaşların için ağlıyordun, mazlumlara üzülüyor, savaş altında yoklukla savrulan çocuklar için dertleniyordun. Yazıyorum şimdi sana 'iyi misin' diyorum; cevap alamıyorum.

A+A-

Suriye'de süren kirli savaşta hergün bir mehmedimizin acı haberi geliyor. Gelen haberlerin hepsi acı ama ateşin düştüğü yeri yakması yakınlar için ortak. İşte böyle bir haberimiz var.

BÖLGEDE ZİYARET EDİP FOTOĞRAF ÇEKTİRDİĞİ ASKER ARTIK YOK

Oyuncu Gamze Özçelik'in bir süre önce karakolda ziyaret edip fotoğraf çektirdiği Piyade Uzman Çavuş Selim Topal, Fırat Kalkanı operasyonunda şehit düştü.
Oyuncu Gamze Özçelik, geçtimiz ay Fırat Kalkanı Harekatı'nın yapıldığı bölgeye giderek askerlere destek olmuştu. 

İŞİD'İN ELİ KANLI KATİLLERİ KANINA GİRDİ

Gamze Özçelik, o ziyareti sırasında askerler ile çektirdiği fotoğrafı instagram hesabından paylaşmıştı. Özçelik'in birlikte fotoğraf çektirdiği Piyade Uzman Çavuş Selim Topal'den acı haber geldi. Topal, DEAŞ'ın düzenlediği hain saldırıda şehit oldu.

FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Oyuncu Gamze Özçelik, instagral hesabından Şehit Selim Topal'ın fotoğrafını paylaşıp acısını dile getirdi.

Özçelik, duygularını şu sözlerle dile getirdi;

DUYGUSAL PAYLAŞIM

"Lütfen gerçek olmasın.. Daha geçen gün konuştuk seninle... Şehit olan, gazi olan arkadaşların için ağlıyordun, mazlumlara üzülüyor, savaş altında yoklukla savrulan çocuklar için dertleniyordun. Yazıyorum şimdi sana 'iyi misin' diyorum; cevap alamıyorum. 'İyi misin' lütfen yazsana?... 

UMUT OLMAK İÇİN ORALARDAYIZ DİYORDUN

Dostum oldun sen benim. Hayri de seninle miydi? Söylesen ya! Hep düşünürdüm 'sen şehit olsan ne yaparım' diye. Gönlü güzel, yüzü güzel insan. 'Umut olmak için oralardayız' diyordun hep... Sizde ki nasıl bir vefa? İki günde iki gönüldaşımı kaybettim... Neden böyle oluyor söylesen ya? Neden sizleri yolcu bile edemediğim, uzakta olduğum zamanlar da gidiyorsunuz biri bana açıklasa ya? Allah'ım ailesine sabır ver... Allah'ım... Ahh..."

ÜNLÜLERİN ÜNLÜ OLMADAN ÖNCEKİ MESLEKLERİ

ÜNLÜLERİN ÜNLÜ OLMADAN ÖNCEKİ MESLEKLERİ

Şimdilerin servetleriyle dudak uçuklatan ünlü yıldızları, ünlü olmadan önce ne iş yapıyolardı? Öğrenince çok şaşıracaksınız!

İNANMAYACAKSINIZ AMA BU ÜNLÜLER AYNI YAŞTALAR

İNANMAYACAKSINIZ AMA BU ÜNLÜLER AYNI YAŞTALAR

Yanyana getirdiğimiz bu ünlülerin aynı yaşta olduklarına inanamayacaksınız

İlgili Haberler