GALATASARAY KARIŞTI

GALATASARAY KARIŞTI

Galatasaray'ın taraftar grubu ultraslan, Sarı-kırmızılı yönetimin istifa etmesi gerektiğini belirten yazılı bir açıklama yaptı.Taraftar grubunun internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer...

Gökhan HEBEPÇİ - İSTANBUL

Galatasaray'ın taraftar grubu ultraslan, Sarı-kırmızılı yönetimin istifa etmesi gerektiğini belirten yazılı bir açıklama yaptı.


Taraftar grubunun internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;


"Mayıs ayı sonunda göreve gelen Dursun Özbek ve yönetimi, ilk günden bu yana imza attığı skandal işlerle bugün itibariyle sabır sınırlarını delip geçmiştir.


Galatasaray'ın son yıllarda sürekli olarak seçim atmosferinde olması sebebiyle yapıcı olmak istedik. Yapılan icraatları görmeden bir tepki koymanın yanlış olacağına inandık. Mevcut yönetimin yönetime talip olduğu günden beri iyi niyetinden şüphe etmedik, Çeşitli yollarla ve zamanlarda defalarca uyarmamıza rağmen gelinen nokta onarılması zor yaralar bırakacak duruma ulaşmıştır.


Geldiğimiz nokta, görmek istediğimizden çok uzaktadır.


Sezon başından beri yaşanan, skandal diyebileceğimiz tüm sorunlar gün gibi ortadadır.


Yönetilemeyen süreçler, uzaklaşılan hedefler, yitirilen değerler...


Galatasaray bir his takımıdır, Galatasaray taraftarı ise hissettiği sonsuz sevgiyle armanın yanındadır!


Ama ruhsuzluğa zerre tahammülü kalmamıştır...


Kötü yönetilmeye ise sabrı hiç olmamıştır.


Sözün bittiği yerdeyiz.


Galatasaray taraftarının ve camiasının bugün itibarıyla Galatasaray Spor Kulübü Yönetiminden sadece iki beklentisi vardır.


Genel Sekreter Fatih İşbecer'in son divan kurulu toplantısında sarfettiği "Galatasaray fakirleşirken, bazı insanlar zenginleşmiş" sözündeki insanları isim isim tek tek açıklamanız ve DERHAL İSTİFA ETMENİZDİR...


Bugün; Dursun Özbek ve Yönetimi için artık İSTİFA bir HİZMET değil MECBURİYETTİR !


Galatasaray taraftarı İSTİFANIZI hizmet olarak değerlendirecektir."

Kaynak:Haber Kaynağı