FETHULLAH GÜLEN'DEN "BÜYÜLÜ" AÇIKLAMA

FETHULLAH GÜLEN'DEN "BÜYÜLÜ" AÇIKLAMA

Fethullah Gülen başarısız darbe girişimi sonrası yabancı TV kuruluşlarında röportajlar verme gayreti içerisinde tuhaf sözler söylemeye başladı. İşte o tuhaflıklardan bir tanesi

A+A-

Odatv'nin haberine göre, Gülen Cemaati üyesi askerlerin Türkiye'de darbe girişiminde bulunmasının ardından Fethullah Gülen ilk röportajını yabancı medya kuruluşlarına verdi. Röoprtajında inanılmaz iddialarda bulunan Gülen'in " Bana büyü yaptılar ama ölmedim" demesi şaşkınlıkla karşılandı. İşte Odatv'nin o haberi.

ERDOĞAN'IN KARAKTERİNİ SORDULAR

Gülen o röportajda bir gazetecinin "Erdoğan'ın karakterinden bahsedebilir misiniz?" sorusunu Gülen'e yöneltti. Gülen ise bu soruya skandal bir yanıtla karşılık verdi. Gülen şunları söyledi:

"Bazı rahatsızlıkları var. Bir tanesi; baş aşağı bir yere gideceği zaman çok ciddi bir mesele onu açıkça söylemeyeceğim terbiyem müsaade etmiyor buna. Uygunsuz bir yere gidiyordu ailesine ihanet şeyiyle. Daha hiç bir şey olmadan evvel. Ben komşusunu gece yarısı uyardım. Git dedim oraya gitmesin. Hiçbir şey olamaz önü kesilir dedim. Böyle bir şeyi bildiğimden dolayı benim hep ölmemi hatta geçer geçmez siz inanır inanmazsınız; bunu da erbabı bilenler söylüyor. Ölümüm için 10 defa büyü yaptılar. Fakat ben ölmedim."

İŞTE O GÖRÜNTÜLER