Erdoğan'a canlı yayında şok sözler

Erdoğan'a canlı yayında şok sözler

CHP Grurp Başkanvekili Engin Altay KRT Televizyonunda katıldığı canlı yayında Erdoğan'ın meclise gelişini anlatarak Erdoğan'ın çok kokrktuğunu bu korkunun tek nedenin FETÖ olamayacağını söyledi

A+A-

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, KRT TV'de canlı katıldığı bir programda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Meclis’e, binlerce koruma ve uzun namlulu silahları bulunan özel harekat polisleriyle birlikte geldiğini söyleyerek, “Allah Tayyip Erdoğan’a kolaylık versin. Yani Meclis’e böyle giren bir insanın içerisinde bulunduğu korku sadece FETÖ’den kaynaklı olamaz. Bu kadar eziyet eden bir insan her şeyden korkar” ifadelerini kullandı.

ÇOK KONUŞULACAK SÖZLER

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, bugün KRT televizyonunda Savaş Kerimoğlu’nun sunduğu Siyaset Gündemi programında çok konuşulacak sözler söyledi.

BİNLERCE KORUMA İLE MECLİSE GELEN

Engin Altay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısı nedeniyle Meclis’e, binlerce koruma ve uzun namlulu silahları bulunan özel harekat polisleriyle birlikte geldiğini anlattı.

"HER ŞEYDEN KORKAR"

Altay, ellerinde uzun namlulu silahlar olan korumaların Meclis binasının içerisine girmesine ise tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “korktuğunu” iddia eden Altay, “Allah Tayyip Erdoğan’a kolaylık versin. Yani Meclis’e böyle giren bir insanın içerisinde bulunduğu korku sadece FETÖ’den kaynaklı olamaz. Bu kadar eziyet eden bir insan her şeyden korkar” ifadelerini kullandı.

               OY VERMEK VE SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

0034.jpg

 

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım kimdir

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım kimdir

AKP'nin İstanbul Büyükşehir belediye Başkan adayı olarak ismi açıklanan Eski başbakan, bakan ve çeşitli kademelerde yöneticilikler yapmış olan Erdoğan'ın en yakındaki isimlerden Binali Yıldırım kimdir, nerelidir işte detaylar

CHP İstanbul Büyükşehir Adayı Ekrem İmamoğlu Kimdir ?

CHP İstanbul Büyükşehir Adayı Ekrem İmamoğlu Kimdir ?

CHP'nin çok konuşulan bir çok adayının içerisinden sıyrılarak mega kent İstanbul'a Büyükşehir belediyesi Başkan Adayı olmayı başaran Beylikdüzü belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kimdir nerelidir mesleği ve yaşı nedir ?

İlgili Haberler