ERDOĞAN KONUŞTU DOLAR YİNE REKOR KIRDI

ERDOĞAN KONUŞTU DOLAR YİNE REKOR KIRDI

Erdoğan'ın muhtarlar toplantısında dolar ve ekonomiye ilişkin açıklama yapmasının ardından bir parça düşen dolar bu gün yeniden rekor kırdı.. İşte ayrıntılar

A+A-


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün muhtarlar ile sarayında yaptığı toplantıda "2017 çok parlak bir yıl olacak, dolarları bozdurun alın satın piyasayı canlandırın" açıklamasının ardından beklenen doların düşmesi tersine döndü. Dolar ve Euro yeniden rekor kırdı. İşte ayrıntılar

DÜN DÜŞMÜŞTÜ

Dolar/TL dün akşam saatleri itibarıyla 3.58’li seviyelere geriledikten sonra düşüşünü sürdürerek güne 3.56 seviyesinde başladı. 

3.64'Ü GEÇTİ.

Ancak ilerleyen saatlerde dolar/TL 3.64’ü, euo/TL ise 3.82’yi aşarak yine rekor kırdı. Dolar saat 12.53 itibarıyla 3.6164/3.6201 seviyelerinde. Euro/TL ise aynı saatlerde 3.8020/3.8049 seviyelerinde işlem görüyor.

SAAT 13 İTİBARİYLE SON DURUM

1-241.jpg

Merkez Bankası kimin; Bilinmeyen ortaklar

Merkez Bankası kimin; Bilinmeyen ortaklar

Merkez bankasının aslında ticari bir Anonim Şirket olduğunu pek az kimse bilir. Devlet adına para basma yetkisi olan bu şirketin ortakları kimler.

Erdoğan'ın Fethullah Gülen videosu yeniden servis edildi

Erdoğan'ın Fethullah Gülen videosu yeniden servis edildi

Başbakan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Türkçe Olimpiyatları kapanışında Fetullah Gülen'e yaptığı ve coşkuyla karşılanan davet konuşması.

İlgili Haberler