Emekli postacının bin 300 çocuğun babası olduğu ortaya çıktı

Emekli postacının bin 300 çocuğun babası olduğu ortaya çıktı

ABD’nin Nashville eyaletinde yaşayan, 87 yaşındaki eski bir postacının, 1.300'den fazla gayrimeşru çocuk babası olduğu belirlendi

Özel bir dedektifin gerçeği keşfetmesinden bu yana bölgede yaşayan birçok babasız çocuğun babasının, emekli postacı olabileceği yönünde iddialar dile getirildi. Tennessee ailesi tarafından işe alınan dedektif Sid Roy, binlerce DNA örneği ve ifadeleri, 15 yıllık bir süre zarfında topladı.
 
'Johnny Cash olduğuma inanıyorlardı'


Ontrava’da yer alan habere göre, gazetecilere konuşan emekli postacı "Doğum kontrol, o günlerde pek popüler değildi. Utanılacak bir şeyim yok. 60'lar güzel eski günlerdi. Beni Johnny Cash’ye benzetirlerdi. O, olduğuma inananlar bile vardı" ifadelerini, gülerek anlattı.

BÜTÜN ZAMANINI BUNA HARCADI


Araştırmacı Sid Roy, basit bir konunun gerçek kısmının, 15 yıllık bir arayış içinde sonuçlanacağını hiç düşünemeyeceğini açıklayarak;

"Hepsi 2001'de, birbirleriyle ilgisi olmayan iki farklı erkeğin biyolojik babalarını bulmak için beni tuttuğunda başladı. Her ikisinin de aynı kişiden geldiğini anladığımda epey bir şaşırdım. Soruşturmayı başlattıktan sonra gizem çözülmeye başlamıştı. Bütün zamanımı bu araştırmayı yapmaya harcadım.

Son yıllarda DNA testlerinin ucuz ve kolay kullanımı daha fazla bilgi toplamam konusunda beni hızlandırdı.” dedi.

İlgili Haberler