BURSALI ANA BABA KATİLİ CEZAEVİNDE BÖYLE ÖLDÜ

BURSALI ANA BABA KATİLİ CEZAEVİNDE BÖYLE ÖLDÜ

BURSA’nın İznik İlçesi'nde, ortadan kaybolduktan 6 yıl sonra evlerinin bahçesinde gömülü kemikleri...

A+A-

BURSA’nın İznik İlçesi'nde, ortadan kaybolduktan 6 yıl sonra evlerinin bahçesinde gömülü kemikleri bulunan emlak zengini Emine (80) ve Ahmet Refik Öner (86) çiftini öldürmekten yargılanıp, iki kez ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezasına mahkum edilen oğulları Kenan Öner (56), girdiği şeker koması sonucu hastanede yaşamını yitirdi.
İznik'teki Beyler Mahallesi'nde oturan ve 6 yıl önce ortadan kaybolan Emine- Ahmet Refik Öner çiftinin öldürülüp, evlerinin bahçesine gömüldüğü 24 Nisan 2014 tarihinde İstanbul'da gözaltına alınan oğulları Kenan Öner'in günlüklerinin incelenmesi sonucu ortaya çıktı. Çiftin İznik'teki evlerinin bahçesinde üçüncü kez yapılan kazıda, kafatasları ve bazı kemik parçaları bulundu. İstanbul Adli Tıp Kurumu'nda yapılan DNA testinde kemiklerin, parçalanarak gömüldüğü ortaya çıkan Öner çiftine ait olduğu saptandı. İncelemede çiftin kafataslarında kurşun deliği bulundu. Anne ve babasının katili olmakla suçlanan Kenan Öner tutuklandı.

2 KEZ AĞIRLAŞTIRILMIŞ ÖMÜRBOYU

İnegöl Ağır Ceza Mahkemesinde kasten öldürme, tasarlayarak ve canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme suçlarından yargılanan Kenan Öner, 12 Haziran’da yapılan son duruşmada anne ve babasını öldürdüğü gerekçesiyle ayrı ayrı iki kez ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezasına çarptırıldı. 

Temyiz için Yargıtay’a gönderilen dosyadaki ceza, 21 Kasım 2106'da onandı. 

Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi’nde cezasını çeken Kenan Öner’in geçen 25 Ocak’ta şeker komasına girerek, kaldırıldığı Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne yaşamını yitirdi.

dha

APPLE HAKKINDA DAHA ÖNCE DUYMADIĞINIZ 20 GERÇEK

APPLE HAKKINDA DAHA ÖNCE DUYMADIĞINIZ 20 GERÇEK

Son 10 yıldır bilgisayar ve telefon endüstrisini domine eden Apple şirketi hakkında bu gerçekleri eminiz daha önce hiç duymamıştınız.

KONYA'DA FACİA : 3 ÖLÜ

KONYA'DA FACİA : 3 ÖLÜ

KONYA'da gece ısınmak için yaktıkları kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen anne, baba ve kızları öldü.

İlgili Haberler