ARABASIYLA ÇARPTI, ÖLÜSÜNÜN ETRAFINDA DANS ETTİ

ARABASIYLA ÇARPTI, ÖLÜSÜNÜN ETRAFINDA DANS ETTİ

Çin’de bir kadın sürücü, arabasıyla çarparak öldürdüğü adamın cansız bedeninin etrafında dans etmeye başladı. Bu ilginç görüntüler saniye saniye görüntülendi.

A+A-

Çin'in doğusundaki Şandong eyaletinin Cining kentinde 10 Ağustos günü sıra dışı bir olay gerçekleşti. People’s Daily Online gazetesinin haberine göre, kimliği açıklanmayan bir kadın, otomobiliyle kasıtlı olarak çarptığı yayanın ölmesine neden oldu. İddialara göre kadın sürücü öldürdüğü adamın etrafında dans etmeye başladı. Herkesi şaşkına çeviren bu anlar, görgü tanıkları tarafından kameraya çekildi.


Olay mahallindeki görgü tanıklarının iddiasına göre, Çinli kadın hız sınırını aşarak kasten yayaya çarptı. Kimliği bilinmeyen adam, kazanın şiddetiyle önce havaya fırladı, sonra bedeni arabanın kaputuna düştü. 

YARDIM ETMEK YERİNE YOLUNA DEVAM ETTİ!

Kadın sürücü çarptığı yayaya yardım etmek yerine, arabasını sürmeye devam etti. Adama çarptığı noktanın yaklaşık 200 metre ilerisinde başka bir araçla daha çarpıştı.

Çinli kadın ikinci kaza sonrasında, çarparak öldürdüğü adamın yanına gelerek dans etmeye başladı. Yoldan geçenler, gördükleri bu sahne karşısında gözlerine inanamadı.

Bu olay sonrasında polisler tarafından gözaltına alınan kadın sürücünün soruşturması sürüyor.