Antalya'da yaşayan Alman kadın evinde ölü bulundu

Antalya'da yaşayan Alman kadın evinde ölü bulundu

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşayan ve Türk vatandaşı da olan...

A+A-

Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. 2010 yılında Türkiye’ye gelerek Side’de yaşamaya başlayan ve bir Side aşığı olan Angelika Hölz, 17 yıldır ikamet etmekte olduğu Side Salı Pazarı karşısındaki evinde ev sahibi tarafından ölü bulundu.
KOMŞUSU ŞÜPHELENİNCE JANDARMAYA HABER VERDİ

Her gün düzenli olarak görüştüğü komşusu Hölz’den haber alamayan ev sahibi Musa Gün, şüphelenip kapıyı çaldı. Cevap alamayan Gün, durumu jandarmaya haber verdi. kapıyı açan Jandarma, yatak odasında Hölz’ün cesediyle karşılaştı.
KALP KRİZİ OLABİLECEĞİ TAHMİN EDİLİYOR
Side’deki evinde Paşa isimli köpeğiyle birlikte yaşayan ve çevresi tarafından çok sevilen Angelika Hölz’ün kalp krizi sonucunda yaşamını yitirmiş olabileceği tahmin ediliyor. Hölz’ün kesin ölüm sebebi otopsinin ardından kesinlik kazanacak.

KÖPEĞİNE YENİ AİLE ARANIYOR
Angelika Hölz’ün ölümünün ardından yalnız kalan köpeği Paşa’ya evinde bakmak isteyen bir aile aranırken, cenazesinin Almanya’da toprağa verileceği bildirildi.


15 Temmuz gecesi AKP'li vekillerin WhatsApp yazışmaları

15 Temmuz gecesi AKP'li vekillerin WhatsApp yazışmaları

AKP Adana Milletvekili Necdet Ünüvar'ın “Gazi Meclis'te o Gece” kitabında AKP grubunun Whatsapp mesajları yer aldı. Darbeyi ilk haber veren "Kesin bilgi" diyerek İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner olmuş.

Hollywood yıldızından 'başörtüsü' kararı

Hollywood yıldızından 'başörtüsü' kararı

Hollywood yıldızı Lindsay Lohan'dan 'başörtüsü' kararı

İlgili Haberler