ANTALYA'DA KADIN KAVGASINDA VAHŞET

ANTALYA'DA KADIN KAVGASINDA VAHŞET

Kamile Demirel, kavgayı ayırmak istedi. Bu sırada Ayşe Akkaş, Kamile Demirel'in sağ elinin serçe parmağının ucunu ısırıp koparttı.

A+A-

Antalya Kepez'de akraba ve komşu olan 2 aile arasında yaşanan "gürültü " kavgasında innaılmaz bir ayrıntı yaşandı.

PARMAĞI KOPAN KADIN; "YUTTUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Ayşe Akkaş, kavgada 53 yaşındaki Kamile Demirel'in sağ el serçe parmağını ısırıp koparttı. Kopan parça bulunamazken, hastaneye götürülen Demirel, "Parmağımı yuttuğunu düşünüyorum" dedi.

Geçen pazartesi günü Kepez İlçesi'ndeki evlerinin yanında bulunan işyerinde kaynak işleri yapan Demirel Ailesi'nin çıkardığı gürültü, iddiaya göre akrabaları ve komşuları Akkaş Ailesi'ni rahatsız etti. 2 ailenin üyeleri, akşam saatlerinde tartışmaya başladı.

KAVGAYI AYIRMAK İSTERKEN

Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşürken, yolda yeğeni Ramazan Altun'un Ayşe Akkaş ve yakınları tarafından tartaklandığını gören Kamile Demirel, kavgayı ayırmak istedi. Bu sırada Ayşe Akkaş, Kamile Demirel'in sağ elinin serçe parmağının ucunu ısırıp koparttı.

Kan içinde kalan Kamile Demirel, eşi Rafet Demirel tarafından hastaneye götürüldü. Demirel, acil serviste yapılan ilk müdahalenin ardından ameliyata alındı.

ŞİKAYETÇİYİM

Olaydan sonra polise şikâyetçi olan Kamile Demirel, parmağını ısırıp koparan Ayşe Akkaş'tan şikâyetçi oldu. Olayın şokunu üzerinden atamadığını belirten Kamile Demirel, "Sokakta yeğenim Ramazan Altun'u tartakladıklarını gördüm.

Kavgayı ayırmak için gittiğimde bir anda ortada kaldım. Bu sırada sağ bileğimden yakalayan Ayşe Akkaş'ın serçe parmağımı ısırdığını fark ettim. Acı içinde kıvranırken parmağımın ucunun olmadığını fark ettim. Tüm aramalara rağmen kopan parçayı bulamadık. Parmağımı yuttuğunu düşünüyorum" diye konuştu.

CEZA VE TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIZ

Olayla ilgili açıklama yapan Kamile Demirel'in avukatı Fatma Hande Amioğlu ise daha önce de tartışmaların yaşandığını belirterek, "Hukuksal olarak işlem başlattık. Ceza ve tazminat davası açacağız" dedi.

DÜĞÜN SALONU DEĞİL YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ!

DÜĞÜN SALONU DEĞİL YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ!

Düğün salonu değil yoğun bakım ünitesi

ANTALYA'DA KORKUNÇ CİNAYET; ANNE ÖLDÜ ENGELLİ ÇOCUĞU KOMADA

ANTALYA'DA KORKUNÇ CİNAYET; ANNE ÖLDÜ ENGELLİ ÇOCUĞU KOMADA

Antalya'da bir feci bir olay meydana geldi. Eşinden ayrı engelli çocuğu ile yaşayan Ayşe Borazan'ı feci şekilde öldürüp 8 yaşında engelli oğlunu komaya soktular

İlgili Haberler