ALEX'TEN AZİZ YILDIRIM'A YANIT

ALEX'TEN AZİZ YILDIRIM'A YANIT

Başkan Aziz Yıldırım'ın Alex ile ilgili açıklamasının ardından Brezilyalı futbolcudan da cevap gecikmedi.Geçtiğimiz günlerde...

FENERBAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile eski futbolcu Alex de Souza arasındaki tartışma devam ediyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın Alex ile ilgili açıklamasının ardından Brezilyalı futbolcudan da cevap gecikmedi.

BELGELERLE YANIT

Geçtiğimiz günlerde Brezilya basınında, 'Sevilla maçı ve prim' ile ilgili açıklamaları çıkan Alex'e, Başkan Aziz Yıldırım yazılı bir açıklama ile cevap vermişti. Alex ise Instagram hesabından Aziz Yıldırım'a belgeler ile karşılık verdi. Brezilyalı futbolcunun yaptığı açıklama şu şekilde:

HAYAT BÖYLEDİR

"Aziz Başkan, 2004-12 yılları arasında büyük bir tarih yaşadık. Bazı anları olumlu bazı anları olumsuzdu. Ama hayat da böyledir zaten ve spor da farklı değildir. Şimdi ben Brezilya'da döneminizde kulübümün bütün sporlarda birçok kupa kazanmasını istiyorum. Fenerbahçe ile bizzat para konusunu sadece 2011-2013 dönemi sözleşme yenilenmesinde konuştum. Daha öncesi ile hep Juan Figer ilgilendi. Kulüpten hakkım olmayan bir Cent bile istemedim, ama kulüp ve başkanın taahhüt ettiğinin de hesabını sordum. Belki kendisi para ile performans artırabileceğini düşünüyordu ama benimki hiç paraya bağlı değişmedi. Trivela sitesinde benim röportajımı nasıl tercüme ettiler bilmiyorum ama sadece Sevilla maçı devre arasında olan bir olayı anlattım. Beni devamlı itham ettiği gibi parayı düşünen birisi olsaydım, beni göndermek istediğinde Türkiye'de kalmayı seçerdim ya da hala futbol oynuyor olurdum.

HERKES DUYMAK İSTEDİĞİNİ DUYAR

Hikayeler anlatılır ve herkes duymak istediği şeklini duyar. Başkan, benim imzam 2004 yılında gelirken attığım ve 2012 yılında ayrılırken attığımla aynı, hiç değişmedi. Bakın ve ne sonuç çıkarılması gerekiyorsa çıkarın. Size mutluluklar dilerim Başkan. Ben olumlu şeyleri aklımda tutmak istiyorum. Kulübümün hep en iyi olmasını dilerim. Fenerbahçe'nin katıldığı bütün turnuvaları kazanmasını umarım."

Kaynak:Haber Kaynağı