16 yaşındaki Mustafa Kapı göz doldurdu

16 yaşındaki Mustafa Kapı göz doldurdu

Galatasaray'da Sivas spor karşısında oyuna giren 16 yaşındaki Mustafa Kapı, sarı-kırmızılılarda forma giyen en genç futbolcu tarihe geçti

A+A-

Galatasaray'da Sivas Spor karşısında 90+ 5 de   oyuna giren 16 yaşındaki Mustafa Kapı, sarı-kırmızılılarda forma giyen en genç futbolcu oldu.

MUSTAFA KAPI EN GENÇ FUTBOLCU OLARAK TARİHE GEÇTİ !!!

 Galatasaray'ın Sivas Spor'u 4-2 mağlup ettiği müsabakada 16 yaşındaki Mustafa Kapı, sarı-kırmızılı formayı giyen en genç futbolcu oldu. Müsabakanın 90+5. dakikasında Feghouli'nin yerine oyuna dahil olan genç oyuncu, daha önce Emre Belözoğlu'na ait olan bu rekoru kırmış oldu. Mustafa Kapı müsabaka sonunda taraftarın isteğiyle sahanın ortasında üçlü çektirdi.

(Oğuzhan Ort - Mehmet Şirin Topaloğlu/İHA)

Efkarlı kedi

Efkarlı kedi

Günümüz de herkes sıkılıyor, üzülüyor, efkarlanıyor ama bizi güldürecek, içimizi ısıtacak bir kedicik var Müslüm Gürses'le efkarlanıyor.İyi İzlemeler.

Antalya'da falezlerden atlayan çocuklar korkuttu

Antalya'da falezlerden atlayan çocuklar korkuttu

Son dakika haberleri ; Antalya'nın dünyaca ünlü plajı Konyaaltı sahili kenarında bulunan ve yükseklikleri yer yer 40 Metreye kadar ulaşan falezlerinden denize atlayan çocuklar izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getirdiler

İlgili Haberler