Yurttan kız kaçırma rezaletinde  6 tutuklama

Yurttan kız kaçırma rezaletinde 6 tutuklama

İlk ifadesinde kendi rızasıyla gittiğini söyleyen kız, yurtta her şeyi anlattı.

A+A-

Balıkesir'de 7 kişi tarafından kaçırılan 17 yaşındaki kız, polisin operasyonuyla kurtarıldı. İlk ifadesinde kendi rızasıyla gittiğini söyleyen kız, yurtta her şeyi anlattı. Olayla ilgili 6 kişi tutuklandı


Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde, 33 yaşındaki Hüseyin D., kardeşi Hasan D. ve yengesi Gülistan D.'nin de yardımıyla 17 yaşındaki A.K'yi kaçırdı. Ailenin şikayeti üzerine A.K. emniyet güçlerince kaçırıldığı evde bulundu.


YURTTA HER ŞEYİ ANLATTI

İlk ifadesinde kaçırılmadığını, kendi rızası ile gittiğini ve ailesine teslim edilmek istemediğini belirten mağdur A.K. Balıkesir'deki bir yetiştirme yurduna teslim edildi.
A.K.'nin yurt görevlilerine, zorla kaçırıldığını ve korkusundan söyleyemediğini beyan etmesi üzerine savcılık talimatıyla Hüseyin D.'nin babası İsmail, kardeşi Hasan, yengesi Gülistan D, arkadaşları Umut G, Halil Y, İsmail B. ve İsmail Y. gözaltına alındı.

6 KİŞİ TUTUKLANDI

İfadelerinin alınmasının ardından baba İsmail, kardeşi Hasan D ile arkadaşları Umut G, Halil Y, İsmail B. ve İsmail Y. tutuklandı ancak yenge Gülistan D. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

KIZI KAÇIRAN ŞAHIS ARANIYOR

Polis, halen firarda olan Hüseyin D.'nin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

haberler

6 Diş Sarımsağı kavurup yedikten sonra bunlar oluyor

6 Diş Sarımsağı kavurup yedikten sonra bunlar oluyor

6 Diş Kavrulmuş Sarımsak Yedikten 24 Saat Sonra Vücudunuzda Gerçekleşenler

İlgili Haberler