YENİYIL KUTLAMASINI HEDEF GÖSTEREN CÜPPELİ BÖYLE KIVIRDI

YENİYIL KUTLAMASINI HEDEF GÖSTEREN CÜPPELİ BÖYLE KIVIRDI

Cüppeli sosyal medyada büyük bir eleştiri yağmuruna tutulunca jet hızı ile tıpkı Diyanet işleri başkanı gibi söylediklerini unutarak kendini kurtarmaya çalıştı.

A+A-

Katliamın ardından en çok konuşulan 2 şey Diyanet işleri başkanının son Cuma günü camilerde okuttuğu "Yeni Yıl Kutlaması Gayri, meşrudur" tahriki ile Cüppeli namlı gerici imamın senelerdir yürüttüğü Yeniyıl tahrik sohbetleriydi. Cüppeli sosyal medyada büyük bir eleştiri yağmuruna tutulunca jet hızı ile tıpkı Diyanet işleri başkanı gibi söylediklerini unutarak kendini kurtarmaya çalıştı. İşte o ayrıntılar

39 KİŞİ ÖLDÜKTEN SONRA AKLINA GELDİ

Yılbaşına sayılı günler kala, "yeni yıl" fetvası veren Cübbeli Ahmet, İstanbul’da yılbaşını kutlayan insanları hedef alan saldırıya ilişkin bir mesaj paylaştı.

KAFİRİN BAYRAMI DİYORDU

Yılbaşı gecesi ile ilgili "Neden Kafir'in bayramını kutlayacağım ya! Sen gavurların bayramını kutlarsan, Allah da başına kafirleri musallat eder!" şeklinde konuşan Cübbeli Ahmet isimli tarikat lideri, Reina katliamına ilişkin mesaj paylaştı. 

TERÖR SALDIRISININ VEBALİ AYNIDIR DEDİ 

Cübbeli Ahmet, Twitter hesabından paylaştığı mesajda “Terör saldırısını ha ibadet yerinde yapmışsın, ha eğlence yerinde yapmışsın! Günahı vebali aynıdır!” ifadelerini kullandı.

İŞTE TAHRİKLERİNDEN BİRİ

755.jpg