VİRANŞEHİR'DE SİLAHLI ARAZİ KAVGASI:5 YARALI

VİRANŞEHİR'DE SİLAHLI ARAZİ KAVGASI:5 YARALI

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde iki aile arasında çıkan arazi anlaşmazlığı kavgası nedeniyle 5 kişi yaralandı.

A+A-

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi'nde akraba iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan, taş, sopa ve tüfek de kullanılan kavgada 5 kişi yaralandı.

Kavga, akşam saatlerinde Uğurlu Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, arazi anlaşmazlığı yüzünden aralarında husumet bulunan birbirleriyle akraba iki aile arasında çıkan tartışma, diğer aile bireylerinin de katılmasıyla kısa sürede taş, sopa ve pompalı tüfeklerin de kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kavgada kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen tüfekten çıkan saçmalara hedef olan  5 kişi yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine giden jandarma ekiplerinin müdahalesiyle sonlandırılan kavgada yaralanan 5 kişi, sağlık görevlileri tarafından ambulanslarla Viranşehir Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Acil serviste tedaviye alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Olay yerinde ve hastanede güvenlik önlemi alan jandarmalar, tüfeği ateşleyen kişinin kimliğinin belirlenerek yakalanması için çalışma başlattı.

 

dha

UÇAKTA ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU!

UÇAKTA ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU!

Uçak içindeki yolcunun Almanya üzerinde çektiği belirtilen görüntülerin 15. saniyesinde görüntülenen cisim tartışma yarattı.

ANTALYA ARAŞTIRMA HASTANESİNİN TANINMIŞ DOKTORUNU ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER

ANTALYA ARAŞTIRMA HASTANESİNİN TANINMIŞ DOKTORUNU ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER

Antalya'da Emniyet müdürlüğü bünyesinde bir süre hekimlik yapan ve Antalya Araştırma Hastanesinin tanınmış ve sevilen hekimlerinden Acil Servis Şefi Fevzi Yılmaz iş çıkışı öldüresiye dövüldü.

İlgili Haberler