TRT yöneticisinden Nevşin Mengü'ye skandal tweet

TRT yöneticisinden Nevşin Mengü'ye skandal tweet

CNN Türk’ün eski ana haber spikeri Nevşin Mengü’ye TRT Avaz Genel Yayın Yönetmeninin attığı skandal tweet tartışma yarattı...

CNN Türk’ün eski ana haber spikeri Nevşin Mengü’ye TRT Avaz Genel Yayın Yönetmeninin attığı skandal tweet tartışma yarattı... TRT Avaz Genel Yayın Yönetmeni Zihni Çakır, "Girdisi çıktısı 23 dakikalık bir görüşmeyle Türkiye'nin bu hamlesinin ne anlama geldiğini anlatalım ister misin?" ifadelerini kullandı


AvazTürk Genel Yayın Yönetmeni Zihni Çakır, Nevşin Mengü’nün ABD’nin vize yasağına karşı Türkiye’nin de aynı yasağı uygulamasına ilişkin yazdığı, “Abd bunun altından kalkamaz artık!” sözlerine skandal bir karşılık verdi.

 Nevşin Mengü’nün CNN Türk’ten kovulmasına neden olduğu belirtilen, “Girdisi çıktısı 23 dakika sürdü” sözlerine atıfta bulunan Çakır, “Girdisi çıktısı 23 dakikalık bir görüşmeyle Türkiye'nin bu hamlesinin ne anlama geldiğini anlatalım ister misin” ifadelerini paylaştı.

" Aklı sıra bu sexist ağızla marifet işliyor"

Nevşin Mengü ise bu sözlere çok sert tepki gösterdi. Mengü, “Bu beyefendi trt de yönetici. Aklı sıra bu sexist ağızla marifet işliyor. Hem terbiyesiz hem küstah” diyerek karşılık verdi.

[Haber görseli]

cumhuriyet

İlgili Haberler