TEHDİTLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

TEHDİTLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

Sevda Noyan'ın Bizim aile 50 kişiyi götürür" şeklindeki sözleri büyük tepki çekmeye devam ederken bir ölüm listesi de Fatih Tezcan’dan geldi

Sevda Noyan’ın Ülke TV’deki skandal sözlerinin ardından bir ölüm listesi çıkışı da Fatih Tezcan’dan geldi. Atatürk’e ettiği hakaretlerle bilinen Tezcan, "Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?" dedi.Sevda Noyan’ın 

Yeniçağ'ın haberine göre: Ülke TV’de katıldığı programda "15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim aile 50 kişiyi götürür" şeklindeki sözleri büyük tepki çekmeye devam ederken, bir ölüm listesi de Fatih Tezcan’dan geldi. Sosyal medyada Atatürk’e ettiği hakaretlerle bilinen Tezcan, sosyal Youtube kanalında paylaştığı videoda,  "Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?" şeklinde konuştu.Atatürk'e hakaretten de yargılanan Tezcan, YouToube kanalında paylaştığı videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? 

Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede" dedi. Tezcan'ın ifadeleri şöyle:"Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede. 

Erdoğan'a öyle bir şey yaparsanız, tırnağı kanarsa eğer bu ülkede başınızın neler geleceğinden haberiniz var mı? Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin? Tayyip Erdoğan'a darbe idam vs. olursa zulalardan, listelerden, yaşanacaklarından haberiniz var mı? Yiyorsa çıksanıza. Tayyip Erdoğan orada. Alsanıza onu niye yapmıyorsunuz hadi... Devlet Bahçeli de orada. Cumhur İttifakı değil mi bu? Yer mi gözünüz FETÖ'nün PKK'nın kimse artık ağa babası feriştahı yer mi o zaman? Ailenizi kendinisin nasıl koruyacaksınız? Bir intikam faslı başlar ki bu ülkenin vatanseverlerini yiğitlerini durduramazsınız. Tayyip Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede." 

KAYNAK: Yeniçağ

İlgili Haberler