TARİKATLAR YENİYIL KATLİAMINI ÖNCEDEN BİLİYORLAR MIYDI?

TARİKATLAR YENİYIL KATLİAMINI ÖNCEDEN BİLİYORLAR MIYDI?

Hatta Cüppeli namı ile bilinen gerici Ahmet Mahmut Ünlü görüntülü bir mesaj yayınladı.

A+A-

Yeniyıl katliamı neredeyse geliyorum diye haber verdi. AKP destekçisi bir çok medya ve sosyal medya trolleri yeni yıl öncesi çok sayıda yayın ve mesaj ile eğlenceleri hedef gösterdiler.

TOPLANTILARI NEDEN İPTAL ETTİLER

Öte yandan çok ilginç bir tesadüf ise yeni yıl kutlaması karşıtı söylemleri ile ünlü bir çok tarikat lideri aynı anda sohbetlerini iptal ettiler. Hatta Cüppeli namı ile bilinen gerici Ahmet Mahmut Ünlü görüntülü bir mesaj yayınladı. İşte konuya ilşkin Odatv. haberi.

AYNI ANDA İPTAL ETMELERİNDE Kİ MESAJ NE ?

Kamuoyunun Cübbeli Ahmet hoca olarak bildiği Ahmet Mahmut Ünlü, İslamcı Hüküm Dergisi'nin yayın yönetmenliğini yapan İhsan Şenocak ve Soyal Doku Vakfı'nda konuşan Nurettin Yıldız 31 Aralık gecesi sohbetlerine ara verdiklerini açıklamıştı.

İLGİSİ VAR MI

Yılbaşı gecesi yaşanan Reina katliamı ise bu iptallere yeniden dikkatlerin çevrilmesine neden oldu.

Çünkü Odatv'nin edindiği bilgilere göre tarikat liderlerinin sohbetleri iptal etmesinin, yılbaşı gecesine dair bir terör istihbaratı alındığı şeklinde olduğu anlaşıldı.

BÖYLE HEDEF GÖSTERDİLER

3af_musluman_memlekette_sarapci_noel.png

CÜPPELİ BİLİYOR MUYDU ?

Öyle ki kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü sosyal medya hesabından yayınladığı videoda, yılbaşı gecesindeki sohbetlerini, "polisleri zora sokmamak" adına iptal ettiğini duyurmuştu. Kendisine gelen "zuhuratlar" olduğunu dile getiren Cübbeli Ahmet, Bursa ve Eskişehir'deki sohbetlerini de bu "zuhuratlar" nedeniyle iptal ettiğini açıklamıştı.

CÜPPELİ'NİN SÖYLEDİKLERİ

İlgili Haberler