Taksim'de kadın kavgası kameralara yansıdı

Taksim'de kadın kavgası kameralara yansıdı

Taksim'de metro asansörlerini kullanan iki kadının asansör içerisindeki kavgası dışarıda da devam edince olaya müdahale eden polisin kadınları karakola götürmesi kameralara yansıdı

KARAKOL'DA BİTTİ

Taksim Meydanındaki metro istasyonuna inmek için asansörü kullanan iki kadın bir anda tartışmaya başladı. Kadınların metro dışına taşan tartışması karakolda sona erdi.

ASANSÖR YÜZÜNDEN BİRBİRLERİNE GİRDİLER 

Taksim Meydanındaki Metro istasyonuna inmek için asansörü kullanan iki kadın bir anda tartışmaya başladı. Kadınların Metro dışına taşan tartışması karakolda sona erdi. 
Taksim Meydanındaki Metro istasyonundan çıkmak için asansörü kullanan iki kadın kendi aralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. 

SİVİL POLİSLER GELDİ

Asansör dışına yansıyan olayda kadınlar asansörden indikten sonra tartışarak dışarıya çıktı. Polis diye bağıran bağırarak yardım isteyen kadınların aralarındaki tartışma bir süre daha devam etti. Taksim Meydanında bulunan sivil polis ve sivil zabıtalar koşarak kadınların yanına geldi. Durumu anlamaya çalışan ekipler iki kadını sakinleştirmeye çalıştı. Birbirlerinden şikayetçi olan kadınlar daha sonra polis aracına bindirilerek Taksim Polis Merkezine götürüldü.
Asansör içerisinde başlayan ve dışarıda devam eden iki kadın karakolda birbirlerinden şikayetçi oldukları öğrenildi.

İlgili Haberler