SURİYE'DEN ACI HABER : 1 UZMAN ÇAVUŞ ŞEHİT

SURİYE'DEN ACI HABER : 1 UZMAN ÇAVUŞ ŞEHİT

Henüz 1 yıllık evli olan Güzel’in bir de çocuğunun olduğu bildirildi.

A+A-

Fırat kalkanı adı verielen ve Suriye'de devam eden askeri harekatta bir askerimiz daha şehit oldu. Suriye’den Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine acı haber geldi. Eşini yeni kaybeden şehit annesi şimdi de evlat acısıyla kahroldu. İşte milliyet'in haberi

ELBİSTANLI UZMAN ÇAVUŞ

Fırat Kalkanı Harekatı çerçevesinde DAEŞ’e karşı mücadele eden birlikte yer alan 26 yaşındaki Elbistanlı Uzman Çavuş Ayhan Güzel, çıkan çatışmada şehit düştü. 

Güzel’in acı haberi, ilçeye bağlı Tepebaşı Mahallesi’nde oturan ailesine Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun ile İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Vural Ekiz tarafından verildi. 

ÜSTEĞMEN TESKİN ETMEYE ÇALIŞTI

Oğullarının şehit düştüğü haberini alan aile ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Şehidin, babasını bir süre önce kaybettiği öğrenilirken oğlunun acı haberini alan anne Meryem Güzel, Üsteğmen Vural Ekiz tarafından teselli edilmeye çalışıldı.

1 YILLIK EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYDI

Meryem 1 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri’nde göreve başlayan şehit Uzman Çavuş Ayhan Güzel’in Bitlis-Tatvan’dan Fırat Kalkanı Harekatı’na görevlendirildiği öğrenildi. Henüz 1 yıllık evli olan Güzel’in bir de çocuğunun olduğu bildirildi.

MERKEZ BANKASININ SAHİBİ KİM ?700-005.jpg

twitter-009.jpg

face-begen.png