SÖZCÜ ÇALIŞANLARINA MAAŞ ŞOKU

SÖZCÜ ÇALIŞANLARINA MAAŞ ŞOKU

Sözcü gazetesinde yöneticiler de dahil basın emekçilerinin ocak ayı maaşları ödenmedi

A+A-

Ekonomik kriz her sektörde çalışanlara ağır yük getirmeye başladı. Bir çok şirket ekonomik krizin faturasını çalışanına kesiyor. THY'nin geçen ay çalışnlarını " Zam isterseniz bir kısmınızı işten atarız" tehdidinden sonra, bir işletme daha çalışanlarınn maaşından kesinti yapma yoluna gitti.    

OCAK AYI MAAŞLARI ÖDENMEDİ

Sözcü gazetesinde yöneticiler de dahil basın emekçilerinin ocak ayı maaşları ödenmedi. Medyatava'da yer alan habere göre, maaşların ödenmeme nedeni aralık ayında verilen ikramiyelerin ocak ayı maaşından kesilmesi...

TELİF HAKKI GERİ ALINIYOR

Gazetecilere geçtiğimiz aralık ayında 2015 yılında ödenmeyen telif ikramiyesi ile bir maaş ikramiye ödendi. Ancak ikramiye alanların ocak ayı maaşları ödemedi. 

İKRAMİYEYİ MAAŞLARDAN TEK SEFERDE KESTİLER

Gerekçe olarak ise ikramiyelerin maaşlardan tek seferde kesilmesi gösterildi. İkramiyelerin kalan kısmının da Şubat ayı maaşlarından kesileceği duyuruldu.  Edinilen bilgiye göre, gelecek ay ikramiye alanların maaşlarında yaklaşık üçte birlik bir kesinti olacak. 

 

CANAN KARATAY'DAN PALM YAĞI  AÇIKLAMASI

CANAN KARATAY'DAN PALM YAĞI AÇIKLAMASI

Karatay, Palm yağının kanserojen madde içerip içermediğiyle ilgili tartışmalara da son noktayı koydu.

BUNLARI SÖYLEYEN DEVLET BAHÇELİ'YE BİR ANDA NE OLDU  ?

BUNLARI SÖYLEYEN DEVLET BAHÇELİ'YE BİR ANDA NE OLDU ?

Devlet Bahçeli'nin 3 yıl önce kendi gurup toplantısında yaptığı konuşmadan bir kesit. nedense bu video daha önce yayınladığımız halde silinmişti.

İlgili Haberler