Sierra'nın Cesedin de Tecavüz Bulgusuna Rastlanmadı

Sierra'nın Cesedin de Tecavüz Bulgusuna Rastlanmadı

SİERRA'NIN CESEDİNDE İLK BELİRLEMELERE GÖRE TECAVÜZ İZİNE RASTLANMADI

A+A-
ABD'Lİ SİERRA'NIN TAKILARI ALINMAMIŞ, YANINDA DA BİR BATTANİYE BULUNDU
 
SİERRA en son ayın 21'inde saat 13.15'te Sirkeci'den Sarayburnu'na doğru yürürken MOBESE kamerasına yansıdı.
 
ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunmasıyla ilgili bilgiler netleşmeye başladı. Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre, taranan MOBESE ve güvenlik kamerası görüntülerinden Sierra'nın ayın 21'inde saat 13.15'te Sirkeci'den Sarayburnu'na doğru yürüdüğü tespit edildi. Genç kadının daha sonra harhangi bir görüntüsüne rastlanamadı. Bunun üzerine bugün onlarca polis, kadının görüldüğü en son noktadan itibaren bölgede araştırmayı derinleştirdi. Bu araştırma sırasında akşam saatlerinde ceset Cankurtaran'da sur dibinde bulundu. Cesedin yanında bir de battaniye bulundu. Sierra'nın kafasının sol tarafından yara tespit edilirken küpe, saat, kolye gibi katılarının üzerinde olduğu görüldü. Polis, olayın gasp olmadığını ayrıca cesedin yanında battaniye bulunması sebebiyle de Sierra'nın öldürüldükten sonra buraya taşınmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.
 


SİERRA'NIN KOCASI TEŞHİS İÇİN HASTANEDE 
 
ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunmasının ardından kocası Steven Sierra teşhis için Samatya'daki İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'ne geldi.
 
ABD'li Sarai Sierra'nın cesedi Cankurtaran'da bulunmasının ardından yaklaşık 4,5 saat süren incelenmiş ardından da Samatya'daki İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'ne getirilmişti. Sarai Sierra'nın kocası Steven Sierra da yakınlarıyla beraber teşhis için hastaneye geldi. Oldukça bitkin olduğu görülen Sierra'yı morg kapısında bir yakınının elini omzuna koyarak teselli ettiği görüldü. Teşhisin ardından Steven Sierra hastaneden ayrıldı.

SİERRA'NIN CESEDİ ADLİ TIP KURUMU'NDA
 
 ABD'li Sarai Sierra'nın cesedi, kocası Steven Sierra'nın teşhisinin ardından Samatya'daki İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'nden Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.
 
ABD'li Sarai Sierra'nın cesedi Cankurtaran'da bulunmasının ardından yaklaşık 4,5 saat süren incelenmiş ardından da Samatya'daki İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'ne getirilmişti. Sarai Sierra'nın kocası Steven Sierra da yakınlarıyla beraber hastaneye gelerek teşhis işlemini gerçekleştirdi. Sarai Sierra'nın cesedi, teşhis işleminin ardından cenaze aracıyla Yenibonsa'daki Adli Tıp Kurumu'na getirildi.

SİERRA'NIN CESEDİNDE İLK BELİRLEMELERE GÖRE TECAVÜZ İZİNE RASTLANMADI
 
Öte yandan ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunmasıyla ilgili bilgiler netleşmeye devam ediyor. Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre, genç kadının cesedinde yapılan ilk incelemede tecavüz bulgusuna rastlanmadığı öğrenildi. Ayrıca yapılan incelemede 21 Ocak günü kaybolan Sierra'nın üzerinde o gün giydiği kıyafetlerinin bulunduğu belirtildi.
 
 
 
 
 
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.