Sevilen sunucu Nevşin Mengü hakkında flaş gelişme

Sevilen sunucu Nevşin Mengü hakkında flaş gelişme

Erdoğan Trump görüşmesini kendine has üslubu ile tarif edince ekrandan alınan CNN Türk'ün başarılı ve sevilen sunucusu hakkında gelişme yaşandı.

Erdoğan-Trump görüşmesine ilişkin ifadeleri nedeniyle bir süredir ekrana çıkamayan CNN Türk'ün ana haber sunucusu Nevşin Mengü'yle ilgili gelişme yaşandı.

GİRDİSİ ÇIKTISI HEPSİ 23 DAKİKA DEYİNCE

Erdoğan-Trump haberinde kullandığı ifadelerden bu yana ekrana çıkmayan CNN Türk'ün ana haber sunucusu Nevşin Mengü'nün durumuyla ilgili yeni gelişme yaşandı.

Konuyla ilgili CNN Türk’te ana haberi sunan Saynur Tezel pazartesi akşamki sunuşu bitirdikten sonra dün, “Yarın Nevşin Mengü ile ana haberi izleyebilirsiniz” dedi.

HABERİ BÖYLE VERMİŞTİ

CNN Türk canlı yayınında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD Başkanı Donald Trump'la yaptığı görüşmeyi değerlendiren Nevşin Mengü, görüşmesinin kısa sürmesiyle ilgili “Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump'ı Türkiye'ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti” ifadesini kullanmıştı.

ERDOĞAN RAHATSIZ YORUMLARI ÜZERİNE ASKIYA ALINDI

Mengü'nün bu ifadelerinin AKP'de rahatsızlık yarattığı ve CNN Türk yönetiminin Nevşin Mengü'ye yayına çıkmayacağını tebliğ ettiği iddia edilmişti.

Bu iddialar üzerine Mengü kişisel Twitter hesabından “Dönücem :) yakında görüşürüz” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Haberler