ŞANLIURFA'DA ARAZİ KAVGASI: 1 ÖLÜ, 3 YARALI

ŞANLIURFA'DA ARAZİ KAVGASI: 1 ÖLÜ, 3 YARALI

Şanlıurfa’da hazine arazisi nedeniyle aralarında anlaşmazlık çıkan iki aile arasında yaşanan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi yaralandı

A+A-

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Hayati Harrani Mahallesinde Tursun ve Çakırbeyli ailesi ile Tursun aileleri arasında hazine arazisi nedeniyle başlayan anlaşmazlık silahlı ve bıçaklı kavgaya dönüştü.

Kavga nedeniyle bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine giden ekipler kavgada yaralanan 4 kişiyi ambulanslarla Balıklıgöl Devlet Hastanesi ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı.


SİNİR KRİZİ GEÇİRDİLER


Burada tedavi altına alınan yaralılardan Ali Tursun (30) yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Hastaneye giden kişinin yakınları ölüm haberiyle birlikte sinir krizleri geçirdi. Hastane aciline girmek isteyen şahısları polis engellemeye çalıştı.

Yaşanan arbede nedeniyle hastaneye çevik kuvvet polisleri sevk edildi. 

İRAN POLİSİNDEN KADINLARA TESETTÜR DAYAĞI GÖRÜNTÜLERİ

İRAN POLİSİNDEN KADINLARA TESETTÜR DAYAĞI GÖRÜNTÜLERİ

İran’da giyim kuşam kurallarına uygun giyinme denetimi binlerce polisin katılımı ile geniş çapta başlatıldı.Yapılan operasyonlarda direnen kadınların başına ise bu geldi.

ÇİNLİLER BÖYLE SERİNLER

ÇİNLİLER BÖYLE SERİNLER

Çinliler ilginç merak ve buluşları ile tüm dünyanın yüz yıllardır ilgisini çekmeyi başardı. İşte serinleme metodları

İlgili Haberler