SAMSUN'DA DOLAR PROTESTOSU; DOLAR BÖYLE DÜŞECEK

SAMSUN'DA DOLAR PROTESTOSU; DOLAR BÖYLE DÜŞECEK

18 kişilik gurup döviz bürosu önünde açıklama yaptı.

A+A-

Türkiye’de doların yükselişini protesto etmek için Diriliş Başkanları Samsun İl Başkanlığı elindeki dolarları bozdurdu.

AKP'YE BÖYLE DESTEK OLDULAR

Türkiye'de doların yükselişini protesto etmek için Diriliş Başkanları Samsun İl Başkanlığı elindeki dolarları bozdurdu. Doların aşırı değer kazanması ile A'dan Z'ye herşeye zam yapan iktidara destek vermek için döviz bozdurmaya gittiler. 18 kişilik gurup döviz burosu önünde açıklama yaptı.

10 BİN DOLAR BOZDULAR

İl Başkanlığı önünde toplanan üyeler, Türkiye'deki doların yükselişini protesto etmek ve hükümete destek olmak için ellerinde bulunan yaklaşık 10 bin doları bozdurdu.

EYLEMİ TÜM TÜRKİYEDE YAPMIŞLAR

Türkiye'de 72 il başkanlığı olarak bugün dolar bozduracaklarını belirten Diriliş Başkanları Samsun İl Başkanı Ali Öztürk, "Buradan tüm vatanseverlere sesleniyorum. Dolar, euro alırsan paranı dolara, euroya yatırırsan batı kazanır ve dolar, euro kazanır. Türk Lirası'na yatırım yaparsan Türk Lirası değer kazanır. 
TÜRK İNSANI KAZANSIN DÖVİZİNİ SAT

Türk ekonomisi dolayısıyla Türk insanı kazanır. Türk ekonomisine darbe yapmak isteyenlere fırsat vermeyelim. Dolara, euroya yatırım yapmayalım elimizde ne kadar döviz varsa bozduralım varsın dolarları euroları onların olsun bize Türk Lirası yeter. Bu cennet vatana sahip çıkalım. Haydi Türkiye döviz bürolarına, bankalara gidelim doları düşürelim FETÖ'yü bitirelim" dedi.

DOLARI 2.78'E BÖYLE DÜŞÜRECEKLER

samsun-da-dolar-protestosu-9005281_o.jpg

DOLAR BİRAZ GERİLEDİ SONRA YİNE YÜKSELDİ 2.9295

Bugün Türkiye genelinde 72 il başkanlığı olarak yaklaşık 10 biner dolar bozduracaklarını ifade eden Öztürk, "Türk ekonomisine darbe yapmak isteyenlere fırsat vermeyelim. Dolar ve euro yatırımı yapmayalım. Şu an bütün şer güçlerle mücadele eden başta Cumhurbaşkanımız ve hükümetimize destek olalım" diye konuştu.