RTÜK ÜÇ KANALIN YAYINLARINI DURDURMAK İÇİN HAREKETE GEÇİRDİ

RTÜK ÜÇ KANALIN YAYINLARINI DURDURMAK İÇİN HAREKETE GEÇİRDİ

RTÜK, yurtdışından yayın yapan News Cpannel TV, Ronahi TV ve Sterk TV'nin yayınlarını durdurmak için harekete geçti.

A+A-

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), yurtdışından yayın yapan 3 kanalın yayınlarının durdurulması için harekete geçti.

Buna göre yurtdışından Türkiye aleyhine yayın yaptığı iddiasıyla News Channel TV, Ronahi TV ve Sterk TV'nin yayınlarının durdurulması için Fransız uydu şirketi Eutelsat yetkilileriyle görüşme başlattı.

RTÜK, daha önce aynı gerekçeyle, Fransız Eutelsat şirketiyle iletişime geçip Med Nuçe TV ve Newroz TV'nin uydu yayınlarının durdurulmasını sağlamıştı. Ayrıca Gülen cemaatine ait olduğu öne sürülen Mefkure TV'nin uydu yayınları da durdurulmuştu.

cumhuriyet

PANTOLON GİYEN KADINLAR BUNU İZLESİN

PANTOLON GİYEN KADINLAR BUNU İZLESİN

Türkiye'de kadınlar hakkında fetva verenler o kadar çoğaldı ki, 7 yaşında evlenileceği, kaç cariye nasıl alınacağı, 4 eş ile nasıl yaşanacağı,kaç para ile boşanacağına kadar herşey netleşti. Annelerimizin, ninelerimizin masum başörtüsünden yola çıkıp işin

7 MİLYON KİŞİ TARAFINDAN İZLENEN DOĞUM VİDEOSU

7 MİLYON KİŞİ TARAFINDAN İZLENEN DOĞUM VİDEOSU

İşte ‪sezaryen‬ ile doğum sırasında karşılaşabileceğiniz ender görüntülerden biri. Bebek amnion kesesi intakt bir şekilde çıkarılıyor. Bir süre keseyi açmadan bebeği izliyoruz. Plasenta intakt olduğundan Bebek tabi ki etkilenmiyor. Bu inanılmaz görüntüler

İlgili Haberler