Ölüme atladı

Ölüme atladı

ANTALYA’da kurucusu olduğu dersanede aynı zamanda iktisat öğretmeni 46 yaşındaki Nesrin Demir, kız kardeşi ve yeğeniyle sohbet ettikten sonra 9’uncu kattaki evinin balkonundan kendisini boşluğa bıraktı. Ağır yaralanan Demir öldü.

A+A-

ANTALYA'da ikiz kardeşi Seher Budak ile kurduğu dershanede Açık Eğitim Fakültesi öğrencilerine yönelik iktisat dersinin öğretmenliği yapan 46 yaşındaki Nesrin Demir, yeğeni Onur Akalın'ın evine gidip, annesini çağırmasını istedi. İkiz kardeşi Seher Budak eve girdiğinde 9'uncu kattaki evin balkonundan atlayan Nesrin Demir, öldü.

Olay, saat 00.15 sıralarında Konyaaltı Uluç Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'ndaki Aykent Sitesi'nde meydana geldi. Birlikte kurdukları dershane nedeniyle bir süredir ikiz kardeşi Seher Budak ile aralarında anlaşmazlık bulunan Nesrin Demir, dün akşam saatlerinde yeğeni Onur Akalın'ın Konyaaltı Uluç Mahallesi'ndeki evine geldi. Nesrin Demir, yeğenine annesiyle görüşmek istediğini söyleyerek eve çağırmasını istedi. Nesrin Demir, ikiz kardeşi Seher Budak'ı beklemeye başladı. Bir süre sonra eve gelen Seher Budak, kapıdan içeri girer girmez balkon demirinin üzerine çıkan Nesrin Demir, kendisini 9'uncu kattan bıraktı. Toprak zemine çakılan Nesrin Demir, öldü.

Olay yerinde inceleme yapan polis, sinir krizi geçiren Demir'in ikiz kardeşi ve yeğenini sakinleştirdikten sonra ifadelerini almak için polis merkezine götürdü. Nesrin Demir'in cesedi ise Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

HABERE YORUM KAT