MİT "TIR'LARI" HABERİ MUHABİRİNDEN BOMBA AÇIKLAMA

MİT "TIR'LARI" HABERİ MUHABİRİNDEN BOMBA AÇIKLAMA

Tüm dünyanın büyük ilgisini çekerek AKP hükumetine büyük tepkiler oluşmasına neden olan MİT Tırları haberini yapan muhabirden Melih Gökçek'e bomba yanıt

A+A-

Doğan grubu tarafından yayını sonlandırılan Radikal gazetesi muhabiri Fatih Yağmur, MİT TIR'ları ile ilgili haber kaynağına kendisini o dönem Adana Valisi olan Hüseyin Avni Coş'un gönderdiğini söyledi. Fatih Yağmur hakkında yakalama kararı bulunuyor.

ERDOĞAN'I EN ÇOK ÖVEN VALİ

Eski Radikal gazetesi muhabiri Fatih Yağmur, havuz medyasına Twitter'dan isyan etti. Fatih yağmur, MİT tırlar haberiye ilgili olarak, "Tır olayındaki haber kaynaklarıyla beni tanıştıran o dönem Adana Valisi olan Hüseyin Avni Coş'tur. Telefon trafiğime de baksınlar Vali Coş'u göreceksiniz. Radikal'de yayımlanan bu haberimin kaynağı da kendisi. Demeç bile verdi. Bu da Mit'e ait çıktı" dedi.

MELİH GÖKÇEK PARALEL POLİSLER İLE İRTİBATLI DEMİŞTİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, A Haber'de canlı yayına katıldı ve eski Radikal gazetesi muhabiri Fatih Yağmur'u "paralel polislerle irtibatlı" olmakla suçladı. Bunun üzerine Fatih Yağmur Twitter'dan isyan etti.

TELEFON TRAFİĞİME BAKSINLAR

Fatih Yağmur, Yeter ulan. Kaldıracak gücüm kalmadı. Yapmadığım şeyi yaptım. Telefon trafiğime de baksınlar Vali Coş'u göreceksiniz.

Kendiniz referans olup emniyettekilerle tanıştırıyorsunuz sonra da bana "paralel polislerle irtibatlı" diyorsunuz.

Adana Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Kom müdürü hepsini ben Vali Hüseyin Avni Coş aracılığıyla tanıdım. Kendileri kahraman, ben hain oluyorum" diye yazdı.

ZERRE PİŞMAN DEĞİLİM

Amacının, "FETÖcü savcı polislerle görüşüyor" diyen riyakarlara, riyakarlığa dikkat çekmek olduğunu belirten Fatih Yağmur, "Yaptığım haberlerden de zerre pişman değilim. Siz paralele kucak açmışsanız benim ne suçum var. Kendiniz tanıştırın sonra da beni suçlayın" dedi.

Dönemin Adana Valisi olan Hüseyin Avni Coş, halen Sakarya Valiliği görevini yürütüyor.

İŞTE O MESAJLAR

fatih1.jpgfatih2.jpgfatih3.jpgfath5.jpg