METEOROLOJİ'DEN KRİTİK UYARI

METEOROLOJİ'DEN KRİTİK UYARI

Kuvvetli fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın 25.01.2017 Çarşamba günü ilk saatlerden itibaren etkisini kaybedeceği tahmin edilmektedir.

A+A-

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, denizlere ait meteorolojik uyarı yayımlayarak, denizlerde fırtına beklendiğini duyurdu.
Meteoroloji'den yapılan açıklamada, kuvvetli fırtına nedeniyle ulaşımda aksamalar gibi oluşması muhtemel risklere karşı uyarıda bulunuldu. 

AÇIKLAMA ŞÖYLE

"Güney Ege’de rüzgarın bugün (24.01.2017 Salı) öğle saatlerinden itibaren güney ve güneydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına, yer yer 9 kuvvetinde (90 km/sa) kuvvetli fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın 25.01.2017 Çarşamba günü ilk saatlerden itibaren etkisini kaybedeceği tahmin edilmektedir.

ÇARŞAMBA'YA KADAR SÜRECEK

Kuzey Ege'nin kuzeyinde rüzgarın 25.01.2017 Çarşamba günü ilk saatlerden itibaren kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın 25.01.2017 Çarşamba günü öğle saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği tahmin edilmektedir.

Batı Akdeniz'in doğusunda rüzgarın 25.01.2017 Çarşamba günü sabah saatlerinden itibaren güney ve güneydoğu yönlerde 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın 25.01.2017 Çarşamba günü öğle saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği tahmin edilmektedir."

BANU AVAR ANLATIYOR; NEREYE GİDİYORUZ ?

BANU AVAR ANLATIYOR; NEREYE GİDİYORUZ ?

Banu Avar'ın AKP ve Erdoğan'ın kuruluşunda ve iktidar oluşunda inanılmaz ayrıntıları anlattığı bu TV programına ilişkin işlenmiş video defalarca eklenmiş olmasına karşın, her seferinde silinmiştir. Grafik ve fotoğraflar ile anlaşılırlığı artırılmış bu vid

DEVLET BAHÇELİ'Yİ ÇOK UTANDIRACAK GÖRÜNTÜLER

DEVLET BAHÇELİ'Yİ ÇOK UTANDIRACAK GÖRÜNTÜLER

Erdoğan'ın ve Devlet Bahçeli'yi yetiştiren 2 eski liderin, sağlıklarında Erdoğan'ın ilk rejim değişikliği ihtirasını açıkladığında gösterdikleri tepki bu günlerde en çok izlenen videolar arasında.

İlgili Haberler