Meral  Akşener korkusu bunu da yaptırdı

Meral Akşener korkusu bunu da yaptırdı

Son günlerde her gittiği yerde büyük ilgi odağı haline gelen Meral Akşener korkusu  yasak getirdi.

A+A-

Anketlerden gelen sonuçlarda sürekli  Hayır çıkması AKP'yi telaslandirmaya başladı. Son günlerde her gittiği yerde büyük ilgi odağı haline gelen Meral Akşener korkusu  yasak getirdi.

ELEKTRİKLERİ BİLE KESMIŞLERDİ 

Çanakkale'de düzenlediği toplantıda elektrikleri kesilen ardından afişleri saldırıya uğrayan MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener'in toplantısı Valilik tarafından yasaklandı.

VALİNİN  SARAY KORKUSU 

Niğde’de 20 Mart 2017 Pazartesi yürürlüğe gidecek olan 7 gün sürecek yürüyüş, toplantı, miting, çadır kurma, oturma eylemi, konferans, panel ve bildiri dağıtma yasağı 21 Mart 2017 Salı günü Saray Düğün Salonunda yapılacak olan ve Meral Akşener’in katılacağı toplantıyı da etkiledi.

YAZI İLE YASAKLANDI 

 Balkan Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği ve Meral Akşener’in katılacağı toplantının yasaklandığı Valilik tarafından bir yazı ile derneğe bildirildi. Ayrıca yazıda bilbordlarda asılı afişlerinde kaldırılması da istendi. 

KAYNAK (DHA)

MERAL AKŞENER CANLI YAYINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR

MERAL AKŞENER CANLI YAYINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Son anketlerde ciddi bir yükseliş sergilediği dikkat çeken MHP Genel başkan adaylarından Meral Akşener

AKP'LİLER ÜLKÜCÜ OLDU HALAÇOĞLU VE ÖZDAĞ'A SALDIRDI

AKP'LİLER ÜLKÜCÜ OLDU HALAÇOĞLU VE ÖZDAĞ'A SALDIRDI

Devlet Bahçeli, dün grup toplantısında Sinan Oğan'a yapılan saldırıyla ilgili, "Ülkücü hiçbir şeyi yarım bırakmaz" diye konuşmuştu. 

İlgili Haberler