MELİH GÖKÇEK'TEN CANLI YAYINDA SKANDAL

MELİH GÖKÇEK'TEN CANLI YAYINDA SKANDAL

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek İstanbul’da meydana gelen patlamaların ardından yaptığı yorum ile sosyal medya kullancılarının tepkisini çekti.

A+A-

Yaptığı gaflarla tarihe geçmek üzere olan Melih Gökçek canlı yayında kendini aştı. Cumhuriyet'in haberine göre Gökçek'in Erdoğan'ı ve kendisini "mukaddes" ilan etmesine ramak kaldı.

ALLAH KORUYOR

İstanbul Beşiktaş'taki bombalı saldırının ardından bir TV programına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek "Erdoğan’ı, beni, bakanları Allah koruyor" dedi.

BUNDAN SONRAKİ AŞAMA NE OLACAK

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek İstanbul’da meydana gelen patlamaların ardından yaptığı yorum ile sosyal medya kullancılarının tepkisini çekti. Beyaz TV canlı yayınına katılan Gökçek, 39 kişinin şehit saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada "Erdoğan’ı, beni, bakanları Allah koruyor" dedi.

ŞEHİTLERİ VE VATANDAŞI KORUMAYAN ALLAH

TESADÜFLERE BAKIN

Gökçek, konuşmasında “Cenabı Allah Tayyip Erdoğan’ı koruyor. İnşallah koruyacak. Bakın darbe akşamı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 dakika ile yakalayamıyorlar. Başbakanımızı 5 dakika ile yakalayamıyorlar. Ben kendi nefsimden biliyorum. Beni yarım saatte yakalayamıyorlar. Bir tane bakan yakalanmadı. Şimdi bu bizim meziyetimizden, bizim gücümüzden mi oluyor. Hayır bir himayeden oluyor. Bir korumadan oluyor. Bu da Cenab-ı Allah’ın korumasından.” ifadelerini kullandı.