MEHMET ALİ AĞCA'DAN İLGİNÇ ZİYARET

MEHMET ALİ AĞCA'DAN İLGİNÇ ZİYARET

Bir yanda mafya lideri Sedat Peker Erdoğan'a "EVET" kampanyası açıklamaları yaparken, öte yandan, ilginç buluşmalar gerçekleşiyor.

A+A-

Türkiye'de ilginç gelişmeler oluyor. Referandum süreci başlayamadı, tarih belli olmadı ama taraflar büyük bir hazırlık içerisinde tüm gayretleri ile çalışıyorlar. Bir yanda mafya lideri Sedat Peker Erdoğan'a "EVET" kampanyası açıklamaları yaparken, öte yandan, ilginç buluşmalar gerçekleşiyor.

PAPA 2'nci Jean Paul ve gazeteci Abdi İpekçi suikasti ile tanınan Mehmet Ali Ağca, Bolu F Tipi Cezaevi'nde yatan Alaattin Çakıcı'yı ziyaret etti.

BOLU'DA

Ağca, sabah saatlerinde Bolu'ya geldi. Ağca, adliyede cumhuriyet savcılığından aldığı izinle Kuruçay mevkisindeki cezaevinde yatan suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'yı ziyaret etti. Papa 2'nci Jean Paul'e yönelik suikast girişimi ile dünya gündemine oturan, gazeteci Abdi İpekçi suikastinin faili Mehmet Ali Ağca, cezaevinde yaklaşık bir saat Çakıcı ile görüştü. Çakıcı'nın avukatı Can Sevinç de Ağca'ya ziyareti sırasında eşlik etti.

ÖZEL HUKUKUMUZ VAR

Mehmet Ali Ağca, Türkiye'ye geldiğinde kendisini ilk Alaattin Çakıcı'nın karşıladığını belirterek, "Oradan özel bir hukukumuz var. 

Manevi arkadaşımızı ziyaret ettim. Kendisini iyi gördüm, dimdik ayakta. Cesaret ve kararlılıkla hayatına devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda özgürlüğüne kavuşur ve aramıza katılır" dedi.

DEVLET BAHÇELİ'Yİ ÇOK UTANDIRACAK GÖRÜNTÜLER

DEVLET BAHÇELİ'Yİ ÇOK UTANDIRACAK GÖRÜNTÜLER

Erdoğan'ın ve Devlet Bahçeli'yi yetiştiren 2 eski liderin, sağlıklarında Erdoğan'ın ilk rejim değişikliği ihtirasını açıkladığında gösterdikleri tepki bu günlerde en çok izlenen videolar arasında.

İlgili Haberler