MECLİS TATİLİNDE BÜYÜK SKANDAL

MECLİS TATİLİNDE BÜYÜK SKANDAL

İşte Tuncay Özkan'ın belgelerini ortaya koyduğu sahte oy iddiaları

A+A-

Erdoğan'ın en büyük hayali olan başkanlık anayasası Devlet Bahçeli'nin desteği ile meclisten geçti iş artık referanduma kaldı.

ERDOĞAN KENDİNDEN EMİN

Yapılan anketler aksini göstersede Erdoğan referandumu alacağından emin görünüyor. Ancak büyük bir gerginlikle meclisten geçen anayasa oylaması sonuçlarında şaibe iddiaları bitmek bilmiyor. İşte Tuncay Özkan'ın belgelerini ortaya koyduğu sahte oy iddiaları

KARARI SADECE AKP SIRALARI ALKIŞLADI

TBMM, AKP ve MHP ortaklığıyla geçirilen 'başkanlık anayasası'nın ardından bugün tatil edildi. Meclis, AKP ve MHP'lilerin oylarıyla 7 Şubat'a kadar tatil yapacak. Karar sonrasında AKP sıralarından alkış sesleri yükseldi.

"SAHTE OY" SKANDALI

Tatil kararıyla ilgili olarak çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, tatil kararının sahte oylarla alındığını söyledi. Barış Yarkadaş, "AKP'liler 'sahte oy pusulası' kullanarak tatil kararı aldırdı" açıklamasını yaptı. 

TUNCAY ÖZKAN: SAHTEKARLIĞIN BELGESİ

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan da Twitter'daki hesabından "sahtekarlığın belgesi" diyerek mükerrer oy kullanan AKP'li milletvekillerinin isimlerini paylaştı. Tuncay Özkan, "Sahtekarlığının belgesi; mükerrer oy kullanıp Meclis'i tatil ettiren AKP'liler; Salih Cora,Fuat Köktaş,Hasan Karal,S.Karakelle,Ertuğrul Soysal" ifadelerini kullandı.


 

ŞAMİL TAYYAR'A HELİN AVŞAR'IN TAKTIĞI KELEPÇE YİNE GÜNDEMDE

ŞAMİL TAYYAR'A HELİN AVŞAR'IN TAKTIĞI KELEPÇE YİNE GÜNDEMDE

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, TBMM'de kendisini kürsüye kelepçeleyen Milletvekili Aylin Nazlıaka için Psikiyatriden sağlam raporu istedi. Ancak Tayyar'ın kelepçeli görüntüleri tekrar gündeme geldi.

ERDOĞAN'A ARNAVUTLUK MECLİSİNDEN ŞOK

ERDOĞAN'A ARNAVUTLUK MECLİSİNDEN ŞOK

Arnavutluk'ta Türk devletinin Restore ettirdiği caminin karşılığı Gülen Okullarının kapatılmasını istemesine Arnavutluk meclisinde böyle tepki verildi

İlgili Haberler