Konya'da genç kıza, tramvayda kabakla taciz

Konya'da genç kıza, tramvayda kabakla taciz

Konya’da tramvayda pantolonunun içine koyduğu kabakla...

A+A-

Konya’da tramvayda pantolonunun içine koyduğu kabakla karşısında oturan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi genç bir kızı taciz ettiği iddiasıyla 67 yaşındaki M.Ü. polisin operasyonu sonucu yakalandı


Olay, geçen Pazartesi günü Alaaddin-Kampus seferini yapan tramvayda meydana geldi.
 
PANTOLONUNUN İÇİNE KABAK KOYMUŞ


Selçuk Üniversitesi Kampusu’ne giden üniversite öğrencisi bir genç kız, tramvaya binip oturdu. Karşısına da özel bir kız öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan 5 çocuk babası M.Ü. oturdu. Pantolonlu olan genç kızın bacaklarına ve vücuduna bakarak tacizde bulunduğu öne sürülen M.Ü., pantolonunun içine daha önceden koyduğu kabağı okşamaya başladı.

GENÇ KIZ TACİZİ GÖRÜNTÜLEDİ


Bu durumu fark eden ve ve rahatsız olan genç kız da cep telefonunun kamerasıyla tacizi görüntüledi. M.Ü. bir süre sonra bir durakta indi. Genç kız da, kaydettiği görüntülerde birlikte polis merkezine giderek şikayette bulundu.
Genç kızın şikayeti üzerine çalışma başlatan polis, M.Ü.’yü dün bir tramvay durağında yakaladı.
 
ÖNCE KABUL ETMEDİ, SONRA İTİRAF ETTİ


Polis, yaptığı üst aramasında M.Ü.’nün pantolonun kasık bölgesinde kabak buldu. İlk önce suçlamayı kabul etmeyen M.Ü.’nün daha sonra suçunu itiraf ettiği belirtildi. M.Ü.’nün ilk ifadesinde uzun süreden bu yana cinsel hayatı olmadığını ve kendisini tatmin etmek için böyle bir şey yaptığını söylediği öne sürüldü.


ADLİ KONTROL KARARIYLA SERBEST BIRAKILDI

Konya’da tramvayda karşısına oturan üniversite öğrencisi 19 yaşındaki genç kızı, pantolonunun içine koyduğu kabakla taciz ettiği iddiasıyla yakalanan 67 yaşındaki M.Ü., çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.
 

Bu anketin sonuçları AKP'yi hala düşündürüyor

Bu anketin sonuçları AKP'yi hala düşündürüyor

Erdoğan'ın başkanlık referandumu sonrası şok yaşamasına neden olan sonuçların ardından yaptırtılan bu anket AKP'nin hala büyük bir sorunu halinde

Plaj fotoğrafları ile ünlenen cumhurbaşkanı

Plaj fotoğrafları ile ünlenen cumhurbaşkanı

Dünyanın en alımlı cumhurbaşkanı Hırvatistan'ı yönetiyor. Türkiyeyi de ziyaret ederek Erdoğan'ın konuğu olan Kolinda Grabar bikinili fotoğrafları en çok paylaşılan Cumhurbaşkanı unvanını koruyor.

İlgili Haberler