Kıbrıs Bu Hediyeyi Konuşuyor

Kıbrıs Bu Hediyeyi Konuşuyor

Kuzey Kıbrıs'ın Yeni başbakanı Ersin tatar'ın eşinden gelen mektup ve hediye Kıbrıs'ta gündem oldu.

A+A-

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) yeni Başbakanı Ersin Tatar’a eşi Sibel Tatar’ın verdiği hediye Ada'da gündem oldu.

DUYGUSAL CÜMLELER

Sibel Tatar, Başbakanlık’ta ziyaret ettiği eşine özel bir sandalye hediye etti. Başbakan Tatar da bunu sosyal medya hesaplarından, 'Eşimin hediyesi' diye paylaştı. Sibel Tatar’ın, hediye verirken eşine bir de mektup yazdığı ortaya çıktı. Tatar mektubuna, “Sayın Başbakan’ım, sevgili eşim” olarak başlıyor. “Kıbrıs Türk’ünün özünün sembolü bir hediyeyle seni kutlamak istedim” diyen Sibel Tatar, eşine başarılar diliyor.

Başbakan Ersin Tatar'ın sosyal medyada paylaştığı eşinin hediye ettiği sandalyenin fotoğrafı ve yazdığı mektup, ilgi gördü.

Gaziantep'te  Kendini Yakan Eyüp Dal'ın Eşi Erdoğan'a İsyan Etti

Gaziantep'te Kendini Yakan Eyüp Dal'ın Eşi Erdoğan'a İsyan Etti

Gaziantep Şahinbey'de seçim sürecinde kendisine iş sözü verilen 32 yaşındaki Eyüp Dal, seçimden sonra kendisine verilen iş sözünün tutulmaması üzerine bunalıma girerek, belediye binası önünde kendini yakmıştı.

Van'da İnci Kefali Çiftleşme Dönemi Görseli

Van'da İnci Kefali Çiftleşme Dönemi Görseli

Van'da Erciş'te İnci Kefal'i Mayıs ve Temmuz ayın da çiftleşiyor sodalı sudan tatlı suya geçmek için akıntıya ters yüzerek atlayarak ırmaklara ulaşmaya çalışıyor bu ara da martıların hedefi de olabiliyorlar

İlgili Haberler