Kargo şirketine uyuşturucu operasyonu

Kargo şirketine uyuşturucu operasyonu

İstanbul Bağcılar'da bir kargo şirketine düzenlenen operasyon da Kanada'ya gönderilmek üzere paketlenen örme makinesinin içinden 10 kilo 716 gram Afyon sakızı bulundu

A+A-

İstanbul Bağcılar'da bir kargo şirketine düzenlenen operasyonda Kanada'ya gönderilmek üzere paketlenen örme makinesinin içinden 10 kilo 716 gram Afyon sakızı çıktı. Operasyon anı da kameraya yansıdı.

KARGO D ÖRME MAKİNELERİ İÇİNDE UYUŞTURUCU BULUNDU 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Bağcılar'da bulunan bir kargo şirketinden uyuşturucu gönderileceği bilgisini aldı. İhbarı değerlendiren ekipler 27 Aralık günü kargo şirketine operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda Kanada'ya gönderilmek istenen örme makinesinin içine saklamış halde 10 kilo 716 gram Afyon sakızı ele geçirildi.

Güney Kıbrıs'ta savaş çıkartacak gelişme

Güney Kıbrıs'ta savaş çıkartacak gelişme

Rusya ABD'nin Güney Kıbrıs'ta yeni bir silahlanma projesi başlattığını duyurarak gelişmeyi " bölge için çok tehlikeli bir girişim" olarak nitelendirdiğini duyurdu.

Dubai Emiri Darıca'da altından saray yaptırdı

Dubai Emiri Darıca'da altından saray yaptırdı

Görgüsüzlükleri ve lüks merakları ile bilinen Araplar'ın en zenginlerinden biri olan Dubai Emiri El Maktum'un Darıca'da tüm mobilyalarında saf altın kullanılan bir saray yaptırdığı ortaya çıktı.

Noel baba denizden çöp topladı

Noel baba denizden çöp topladı

Noel baba deniz ve çevre kirliliğine dikkat çekme için çöp topladı

Akvaryum da ki noel baba

Akvaryum da ki noel baba

Japonya Ehime bölgesine bağlı dağlık bölgesin de Osakana akvaryumunu ziyaret edenler çok şaşırdı !Normalde noel baba bacadan girerken bu defa akvaryum da çocukları şaşırttı.Noel baba'nın balıklarla dansı çocukları eğlendirdi. Çocuklar noel babayla ve de

İlgili Haberler