İstanbul'da mesai çıkışı kar trafiği

İstanbul'da mesai çıkışı kar trafiği

İstanbul'da günlerdir uyarısı yapılan kar sadece yükseklerde etkili olurken kent merkezinde mesai çıkış saatine denk gelince trafikte kriz yarattı vatandaşlar okulların tatil edilip edilmeyeceğini merak ediyor.

A+A-

İstanbul'da beklenen kar vatandaşları iş çıkış saatinde yakalanınca berbat bir trafikle karşılaştılar. Yenibosna'da vatandaşlar bir anda yağmaya başlayan karda yürümekte zorlandı.

OTOBÜS DURAKLARINDA KUYRUKLAR OLUŞTU

İstanbul'da beklenen kar vatandaşları iş çıkış saatinde yakaladı. Yenibosna'da vatandaşlar bir anda yağmaya başlayan kar karşısında hazırlıksız yakalandı. Bazı vatandaşlar otobüse binmek için beklediği duraklarda kara yakalanırken, bazı vatandaşlar da bankamatik kuyruklarında sıra beklerken yakalandı. Özellikle gençler yağan kardan oldukça memnun kaldı.

OKULLAR TATİL OLACAK MI

Hep birlikte karın gelmesini beklediklerini ifade eden Yaşar Durmaz, "Kar yağsın. En azından pislikler gider. İstanbul temiz olur. Daha iyi olur. İnşallah çok kaza olmaz. Hep birlikte karın gelmesini bekliyoruz" dedi.

Tek isteğinin okulların tatil olması olduğunu söyleyen Berk Efe Bozkurt ise, "Tek istediğim bir şey var. İnşallah yarına kadar kar tutar da okullar tatil olur. Her öğrenci gibi ben de karın yağmasını istiyorum. Kar metrobüse çok işlemiyor. O yüzden şanslıyız. Arabası olanlar düşünsün" şeklinde konuştu.

(Alper Suat Tutaşı /İHA)

 

DEV ANKET ; ADANA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

Anket

DEV ANKET ; ADANA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

DEV ANKET: ANKARA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

Anket

DEV ANKET: ANKARA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

İlgili Haberler