Fitness hocası gürültü uyarısında bulunan kadını boğazını keserek öldürdü

Fitness hocası gürültü uyarısında bulunan kadını boğazını keserek öldürdü

İstanbul Beşiktaş'ta, fitness hocası kendisine gürültü uyarısında bulunan apartman görevlisi kadını, bıçakla boğazını keserek öldürdü

Polis, olayın ardından kaçan fitness hocası İbrahım Y.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Posta'nın haberine göre; Olay, saat 12.00 sıralarında Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Gözde Sokak üzerindeki bir binada meydana geldi. İddiaya göre, sokaktaki bir apartman görevlisi olan Nefise Dolapçı'yı(48) üst kattaki komşuları arayarak giriş kattaki kişinin çok gürültü yaptığını ve sessiz olması için uyarmasını istedi.

BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜRDÜ

Bir üst kata çıkan Dolapçı, 2 ay önce taşınan fitness hocası İbrahım Y.'nin kapısını çaldı. İçeride nişanlısı ile kavga ettiği iddia edilen İbrahim Y., sinirle kapıyı açtı.

Aparman görevlisi kadın, İbrahim Y.'yi sessiz olması konusunda uyardı. İki arasında başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu İbrahim Y., bıçakla kadının boğazını keserek öldürdü.

POLİS HER YERDE ONU ARIYOR

Şüpheli olayın ardından kaçarak izini kaybettirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi.

Polis ekipleri, apartmana güvenlik şeridi çekerek içeride incelemelerde bulundu. Polis, görgü tanıklarının ifadelerini alırken olay yeri inceleme ekipleri ve Cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Nefise Dolapçı'nın cenazesi, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olay sonrası ölen kadının yakınları da olay yerine geldi.

ŞİLE'DE GEMİ KARAYA OTURDU, İSTANBUL DA GASP DEHŞETİ,

DEV OPERASYON 727 GÖZALTI PAZARDA KAFASINDAN VURDULAR

gunun-ozetleri-010.jpg

İlgili Haberler