Erdoğan'dan kritik açıklama ; ' 2019 kırılma noktasıdır '

Erdoğan'dan kritik açıklama ; ' 2019 kırılma noktasıdır '

AKP Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'un Maçka İlçesinde seçim dönemlerinde olduğu gibi, karanlıkta miting yaptı ve " 2019 yılının kırılma noktası olduğunu söyledi.

Yaptırdığı anketler beklediği gibi çıkmayan Erdoğan, seçim turlarına erken başladı. 

BASKIN ERKEN SEÇİM

Siyasi kulislerin, "baskın erken seçim çalışması olabilir " şeklinde yorumladığı Türkiye turlarından Karadeniz'de havanın kararmasına rağmen Trabzon'un Maçka ilçesinde yaptığı açıkhava konuşmasında yine önemli mesajlar veren AKP Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan " Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak " dedi. Erdoğan 2003 yılından beri tek başına güçlü bir iktidar olarak Türkiye'yi yönetiyor.

KONUŞMANIN SATIR BAŞLARI

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle: "Buralar hep şehit toprağı. Şehitlerimizin yoğun olduğu yerler. İnşallah bizlere de bu makamı lutfetsin. " diyerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü.

" Biliyorum ki siz de bizi bu yola çıktığımızdan beri çok sevdiniz. Bizi hiç yalnız koymadınız. Beraber yürüdükçe kimse bu ülkenin bileğini bükemeyecek. Acaba şu ülke ne der, acaba bu kuruluş ne der hiç kafanıza takmayın. Şuna bakın 'Allah ne der'.

İLMEK İLMEK DOKUYORUZ

780 bin kilometre karelik bu vatan topraklarını ilmek ilmek dokuyoruz. Şu Karadeniz'in otoyolunu hatırlayın. Siz bunları yaşadınız gördünüz. Bunlarla kaldım mı, kalmadık.

Bugün Bayburt- Gümüşhane'de bir müjde verdik. İki ilin ortasına inşaa ederek onları da rahatlatacağız. Gümüşhane'yi görünce çok duygulandım. Her taraf yollarla asfaltlarla döşeniyor. Biz bu millete aşığız. Biz dertliyiz, bu milletin dertlisiyiz.

2019 YILI KIRILMA NOKTASI

Bu yolda 2019 bir kırılma noktasıdır. Mart 2019'da belediye seçimlerini yapacağız. Her şey eskisi gibi olmayacak.  

Eren bizim kalbimizde. Tüm şehitler bizim kalbimizde. Şehitlerle beraber yaşıyoruz.

İlgili Haberler