DEVLET BAHÇELİ'YE ANTALYA'DAN İSTİFA DEPREMİ

DEVLET BAHÇELİ'YE ANTALYA'DAN İSTİFA DEPREMİ

Türk devletinin ve milletinin milli hafızası ve refleksi olan Ülküdaşlarımızın büyük çoğunluğunda rahatsızlığa sebep olmasına ve incitmesine kanaat getirmemizdir.

A+A-

MHP'de sular durulmak bilmiyor. Devlet Bahçeli bir kaç arkadaşının kararı ile tüm MHP'yi Erdoğan'ın Başkanlık ihtirasını desteklemek zorunda kalan teşkilat birer birer partiden ayrılıyor. 

YENİ PARTİ İŞARETİMİ

Son günlerde çok konuşulan TBMM'de Başkanlık anayasası MHP desteği geçerse yeni parti kurulacak söylentileri gerçeğe doğru yol almaya başladı. Part örgütünün güçlü olduğu Antalya'dan bir ilçe daha istifa etti. 

AKSEKİ İLÇE ÖRGÜTÜ KOMPLE İSTİFA ETTİ

MHP Akseki İlçe Başkanı Mustafa Başgör, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada, istifa kararını duyurdu. Başgör'ün açıklamasında, "Bugün itibariyle MHP İlçe Teşkilatı Başkanlığı görevini yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bırakıyorum. 

BİZE OY VERENLER RAHATSIZ

Bu istifanın sebebine gelince son dönemde partimizin gerek parti içinde gerekse de parti dışında uyguladığı politikaların bizlerle mücadele eden ve oy veren, Türk devletinin ve milletinin milli hafızası ve refleksi olan Ülküdaşlarımızın büyük çoğunluğunda rahatsızlığa sebep olmasına ve incitmesine kanaat getirmemizdir. Bu şartlar altında daha fazla görevde kalamayacağımıza karar verdik" ifadelerine yer verdi.

SARAYLARDA SÜREMEM

Açıklamasının sonunda, "Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü, bin cihana değişemem şu öksüz Türklüğümü" mesajına yer veren Mustafa Başgör'ün yönetim kuruluyla birlikte resmi istifasını bugün il yönetimine sunduğu belirtildi.

BUNLARI SÖYLEYEN DEVLET BAHÇELİ'YE BİR ANDA NE OLDU  ?

BUNLARI SÖYLEYEN DEVLET BAHÇELİ'YE BİR ANDA NE OLDU ?

Devlet Bahçeli'nin 3 yıl önce kendi gurup toplantısında yaptığı konuşmadan bir kesit. nedense bu video daha önce yayınladığımız halde silinmişti.

Devlet Bahçeli'yi zora sokacak görüntüler

Devlet Bahçeli'yi zora sokacak görüntüler

Şu günlerde ortaya çıkan Genel başkan adaylarına tehditler yağdıran Devlet Bahçeli'nin bu görüntüleri çok konuşulacak

İlgili Haberler