CUMHURİYET'E DESTEK EYLEM ÇAĞRISI

CUMHURİYET'E DESTEK EYLEM ÇAĞRISI

Ankara bürosu önünde 15.00'de buluşuyoruz. Başkanlık için herkes susturulmaya çalışılıyor, ülke ateşe atılıyor. Saltanata izin vermeyelim" denildi.

A+A-

Demokrasiye yapılan darbe Cumhuriyet gazetesine uzandı. Cumhuriyet Gazetesi okurları ve Birleşik Haziran Hareketi, Cumhuriyet'e yönelik başlatılan operasyona tepki gösterdi.

ANKARA BÜROSU ÖNÜNDE TOPLANILACAK

 Birleşik Haziran Hareketi'nden yapılan açıklamada "Cumhuriyet gazetesine dönük operasyonu protesto etmek için gazetenin Ankara bürosu önünde 15.00'de buluşuyoruz. Başkanlık için herkes susturulmaya çalışılıyor, ülke ateşe atılıyor. Saltanata izin vermeyelim" denildi. 

CUMHURİYET OKURLARINDAN ÇAĞRI

Cumhuriyet okurlarıysa, gazetenin Şişli’deki binası önünde saat 12.00’de toplanma çağrısı yaptı.

FKF: KESKİN KALEMLER KARANLIĞI YIRTACAK

Fikir Kulüpleri Federeasyonu'ndan gazetemiz için yapılan destek çağrısı şöyle:

Saray'a Karşı, #Cumhuriyet'i Savunuyoruz! Bugün saat 12.00 - İstanbul Cumhuriyet Gazetesi Önü #KeskinKalemlerKaranlığıYırtacak

CHP GENÇLİK KOLLARI'NDAN DESTEK ÇAĞRISI: CUMHURİYET YALNIZ DEĞİLDİR

CHP Gençli Kolları'ndan yapılan çağrıda "Özgür basına ve Demokrasiye sahip çıkıyoruz bugün 13:00'da Cumhuriyet Gazetesi'nde buluşuyoruz. #CumhuriyetYalnızDeğildir" denildi" denildi.

HDP'DEN DESTEK ÇAĞRISI

HDP'den yapılan açıklamada "Dün gece Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları, bu sabah Cumhuriyet Gazetesi. Sustukça sıra sana gelecek. SUSMA!