Bunları Yazanda Akil Adam !

Bunları Yazanda Akil Adam !

Bu yazıyı yazan da akil adam !

A+A-
“İmralı” sürecini halka anlatmak için seçilen Akil Adamlar Komisyonu’na seçilen üyelerden bazıları akıllara durgunluk veriyor. Aşırı dinci Akit gazetesinin köşesinden açıkça ağır küfürler savuran yönetmeni komisyona üye yapılırken, üyelerden KESK Başkanı “terör örgütü üyesi” çıktı. Altı yıl ceza alan Lami Özgen, 10 Nisan günü de 15 yıl hapis istemiyle yargılanmaya başlanacak.
 
Gazeteport’un haberine göre; Hükümet tarafından Âkil İnsanlar Komisyonuna seçilen Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu Başkanı Lami Özgen hakkında, “Terör örgütü üyesi” olduğu gerekçesiyle 15 yıl hapis cezası istendi. Daha önce de aynı suç iddiasıyla 6 yıla mahkum olan Özgen, 10 Nisan günü Ankara’da yargılanmaya başlanacak.
 
28 Kasım 2011 günü İzmir 8. Ağır Ceza Makemesinde “terör örgütüne üye olmak” suçundan 6 yıl 3 ay hapse çarptırılan Özgen, bu dava Yargıtay tarafından onaylanırsa cezaevine girecek. Özgen İzmir’deki davada “terör örgütü PKK’nın amaçları doğrultusunda faaliyet göstermek ve Demokratik Emek Konfederasyonu içinde örgütlenmekle” suçlanmıştı.
 
15 YIL DAHA
 
İzmir’deki davadan mahkum olan Özgen, 10 Nisan’da da Ankara’da 15 yıl hapis istemi ile yargılanmaya başlanacak. Cumhuriyet Savcısı Yıldırım Bayyurt’un hazırladığı iddianamede Lami Özgen ve 71 sendkacının 7-15 yıl hapsi isteniyor.
 
İddianamede Özgen’in KCK/DEMEP’in başındaki sorumlu kişi olduğu iddia edilerek “Daha önce de aynı suçtan yargılanmış, mahkûm olmuş, temyiz yargılaması devam eden ve terör örgütünün siyaset akademisinde örgüt üyelerinin eğitiminde görev almış bir kişidir”  deniliyor.
 
“ATALAY’A SÖYLEDİM”
 
Özgen, “Akil Adam” teklifi aldıktan sonra hakkındaki davayı hatırlattığını belirterek “Hakkımda açılan davayı Akil adamlık teklifini yapan Başbakan yardımcısı Beşir Atalay’a söyledim, davanın engel olmadığını belirtti ve ben de teklifi kabul ettim. Listeye kurumsal kimliğimle değil, Lami Özgen olarak girdim. Komisyonda yapacağım çalışmalar sadece beni bağlar” dedi.
 
AKİL ADAMA BAKIN!
 
Bu arada, Ege Bölgesi için akil adam seçilen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Vedat Ahsen Coşar’ın istifa etmesi üzerine, hükümet, eski adı “Vakit” olan Yeni Akit Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya’yı atadı.
 
Aşırı dinci yayınlarıyla ve muhalif kesimlerden pekçok ismi hedef göstermesiyle tanınan Yeni Akit’i yöneten Karakaya’nın 2003 yılında köşesinden küfürler ettiği ortaya çıktı.
 
+18'LİK YAZI
 
Gerçek Gündem’in haberine göre; küfürlerin gırla gittiği, Kazıklı Voyvoda'nın insanları diri diri kazığa oturtmasını andıran ifadeler yer aldığı, bu nedenle son bölümüne yer vermediğimiz, 18 yaşından küçüklerin okumaması gereken yazının bir bölümü şöyle:
 
Bugün yazmak gelmiyor içimden… Sövmek istiyorum Öncelikle; böyle bir yazıyı kaleme almış olmaktan dolayı hepinizden, özellikle de hanımlardan özür diliyorum. Bugün; “seviye” beklemeyin benden… Çünkü “çukur”ların seviyesine inmek ve kulaklarına bağırmak istiyorum. Ahlak, edep, medeniyet, hoşgörü de beklemeyin. Zira; kendimde değilim bugün. Son derece öfkeli, kızgın ve kendimi kaybetmiş durumdayım. Vücut kimyam bozuk. Ağzıma geleni, kağıda döküyorum. Kusura bakmayın… Özür diliyorum hepinizden…
 
Bugüne kadar; Bu köşeyi hanımlar da okuyor diye, mümkün olduğu kadar argo kullanmamaya, mümkün olduğu kadar “sövmemeye” özen gösterdim. Ne var ki; okuma hakları ellerinden alınan “Başörtülü” öğrenciler için “fahişe” diyebilecek kadar adileşen, pespayeleşen bir “orospu çocuğu”na, hakettiği dilden cevap vereceğim.
 
Dikkat edin; “Orospu’nun çocuğu” değil, “orospu çocuğu” diyorum. Çünkü; “ana”sının kabahati yok. Bilseydi, büyüyünce böyle bir “Mahlukat” olacağını hiç doğurur muydu onu?.. Evet; O, kafası orospulaşmış bir fahişe!.. O, bir orospu çocuğu!.. O, mümkün değil ki, anasının rahminde büyümüş bir “Cenin” olamaz!.. Olsa olsa; "9 ay 10 gün çektiği kabızlık”tan sonra makatından defettiği bir “bok”tur!.. Düşünüyorum da; bir “insan”dan, mümkün değil, böyle bir “yaratık” çıkamaz!.. Bir kadın, böyle bir “enik” doğuramaz! Aklım, havsalam almıyor. Hiçbir ana-baba, böylesine bir “pislik”, böylesine bir “mikrop” üretemez!.. Hele hele; 9 ay boyunca taşıyamaz bünyesinde!..
 
O halde, nereden çıktı bu mahluk?.. “İnsan” desen, insana benzemiyor!.. “Hayvan” desen, tüm mahlukata hakaret olur!.. Kendi dışkısını yiyen “Domuz” bile temiz kalır bu “necaset”in yanında!.. İyi de; kim bu alçak?.. Nereden çıktı bu şerefsiz?.. Öyle bir “necaset parçası” ki, hiçbir “ana”nın rahminden çıkması mümkün değil!.. Onun gözünde; okumak için üniversite kapısında bekleyen “başörtülü” öğrenciler birer “fahişe!..” Hem de; “Bellenmesi gereken bir fahişe!..” Depremde çektikleri “acı”ların üzerine, bir de “okula girememe” baskısıyla karşılaşan bir “depremzede öğrenci”nin zulmü protesto için açtığı “7.4 yetmedi mi?” pankartına takmış kafayı.
 
Diyor ki; “Size neyin yetip yetmediğini ben biliyorum da, size değmez!.. Onu yapmaya bile değmezsiniz!.. Sizi gidi alçak fahişeler sizi!..” Ben de diyorum ki; hayır; böyle bir “şey”e “insanca” cevap vermek mümkün değil… Ona neyin yetip-yetmeyeceğini ben de çok çok iyi biliyorum ama, değmez!.. Çünkü; yazdığı kalem bile “küçük” gelir ona!.. O ki; oturduğu “Cola Şişesi”nden bile zevk alan bir “homoseksüel”dir!.. Dolayısıyla; “kalem”ler, “şişe”ler değil, “budaklı odun” lazım, bu alçak homoseksüele!.. Ya da, çok iyi bildiği “çarpışan mızrak”lardan ikisi!.. Bu “necaset” var ya; program yaptığı “kanalizasyon”dan aradım kendisini: “O şimdi burada yok, denize doğru akıyor o bok!” dediler!.. Ağzından “kusmuk” kaleminden “irin” dökülen bu it, asla “yazar” olamaz. Büyük bir ihtimalle ya “boynuzlu” bir pezevenk, ya da en yakınlarını pazarlayan bir “deyyus”tur!..

HABERE YORUM KAT