BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Kartal'da bir GSM operatöründe bilgisayar mühendisi olarak çalışan Volkan Karadeli (36) evinde ölü bulundu. Karadeli'nin vücudunun çeşitli yerlerinde bıçak yarası olduğu belirtildi.

A+A-

Olay Yukarı Mahalle Bayır Sokak'ta meydana geldi. Bir GSM operatöründe bilgisayar mühendisi olarak çalışan Volkan Karadeli'nin işe gelmemesi ve telefonlara cevap vermemesi üzerine iş arkadaşları oturduğu daireye geldi. Arkadaşları kapıyı kimsenin açmaması üzerine polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipleri çilingir yardımıyla kapıyı açarak daireye girdi. Polis yerdeki hareketsiz yatan ve vücudunun çeşitli yerlerinde bıçak yarası görünce sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahale gencin hayatını kaybettiğini belirledi. Ekipler savcılığa ve olay yeri inceleme ekiplerine haber verdi. Ölüm haberini alan arkadaşları birbirlerine sarılarak gözyaşına boğuldu. 36 yaşındaki mühendisin daireye yeni taşındığı ve yalnız yaşadığı öğrenildi.


Savcı ve olay yeri ekiplerinin çalışmasının ardından cenaze Adlı Tıp Kurumu'na gönderildi.Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

DHA

GUARDİAN "REFERANDUMU" BÖYLE YAZDI

GUARDİAN "REFERANDUMU" BÖYLE YAZDI

Ünlü İngiliz gazetesi Guardian, referandum öncesi Türkiye'nin dışarıdan nasıl göründüğünü yazdı.

TRENLE YAPILAN İLK YOLCULUK GÖRÜNTÜLERİ

TRENLE YAPILAN İLK YOLCULUK GÖRÜNTÜLERİ

Tren, dünyada ilk kez 1800'lü yılların başında, İngiltere'de kullanılmaya başlanmıştır.

İlgili Haberler